Forum Trek.pl Newsy Star Trek Nowy trailer Star Treka bije wszelkie rekordy

Nowy trailer Star Treka bije wszelkie rekordy

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • Author
    Keymaster

Jak donosi Apple.com, najnowszy trailer (#3) został ściągnięty ponad 1,8 mln razy w ciągu 24 godzin od publikacji, co jest absolutnym hitem.Serwis Apple.com, który udostępniał trailer na prawach wyłączności odnotował także ponad pięć milionów pobrań filmiku w ciągu pierwszych pięciu dni.Źródło: Paramount Pictures

Silver Phoenix
    Participant

Brakuje tylko by dodali, że w ciągu pierwszego dnia zarobił x mln dolarów 😛

Coen
    Participant

Tia tylko czekać, aż zaczną sprzedawać bilety na trailery:)

startrek1966
    Participant

Jaki trailer, taki film 😀

Infango
    Participant

niech film zarobi z 500 ml w pierwszym tygodniu wyświetlania to zrobią nam serial !

Coen
    Participant

Za ToS 2 to ja dziękuje z góry...

Silver Phoenix
    Participant

Jaki trailer, taki film 😀

Ze względu na Wasze portfele mam nadzieję, że w tym akurat przypadku nie zadziała prawidło "im bardziej przyciągająca reklama, tym większy shit reklamuje". 😉

Lo'Rel
    Participant

Ja tam myślę, że film kasę zbije niezłą - ludzie z samej ciekawości będą wbijać do kin drzwiami i oknami.

Barusz
    Participant

Tylko, że z samej ciekawości to pójdą tylko zapamiętali fani gatunku, którzy siedzą na forach itd. A tych raczej nie wystarczy.

Lo'Rel
    Participant

Być może, ale z drugiej strony, żaden Trek nie miał jeszcze takiej promocji więc wszystko okaże się niebawem.

Barusz
    Participant

Żaden nie miał, bo żaden nie wchodził na ekrany w czasach, gdy Internet był tak rozwinięty jak dziś ;)Okaże się i miejmy nadzieję, że to Ty masz rację 😉 Choć TOS II i wszystkie wersje oparte na tym pomyśle, to nie jest coś, czego ja bym chciał.

Lo'Rel
    Participant

Zdajemy sobie obaj sprawę, że wszystkich trekkerów nie da się zadowolić. Ale jeśli ma powstać serial, to Abrams już nakreślił kierunek nowej produkcji tv. Nie wydaje mi się, żeby kręcono film o jednym, a robiono serial o zupełnie czym innym.E tam, gdy Nemesis wchodził do kin internet miał się doskonale ;), a jednak film przyniósł finansową klapę.

Barusz
    Participant

Właśnie nie do końca, pamiętaj, że w 2002 r. w ogóle nie było dwóch rzaczy, które decydują o obrazie współczesnego Netu (portali społecznościowych i serwisów video), Wikipedia robiła piersze kroki dopiero, podobnie blogi. Nam się wydaje, ze one były zawsze, ale tak naprawdę są dopiero od kilka lat ;)))

Piotr
    Keymaster

Fakt, ze internet sie rozwinął i zmienił, ale przy premierze Nemesis Paramount tez promowal film w sieci. Np. dotarli do nas i Trek.pl emitował ich banner. Az tak zle nie bylo. 😉

Lo'Rel
    Participant

W zasadzie fakt, w końcu to było 7 lat temu, a przez ten czas rzeczywiście net wyrwał do przodu. Ale jednak jakaś tam promocja była.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram