Forum Trek.pl Newsy Star Trek Nowy trailer Star Trek (Super Bowl)

Nowy trailer Star Trek (Super Bowl)

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Author
    Keymaster

30-sekundowa zapowiedź filmu, która zostanie wyświetlona w bloku reklamowym finałowych rozgrywek o mistrzostwo amerykańskiej ligi futbolowej jest już dostępna w sieci.

[more]Pobieżna analiza spotu (TrekMovie):

Spot ma zachęcać masową widownię (potencjalnie do 100 milionów widzów), z racji reklamowego charakteru został przygotowany tak, by był efektowny także z wyłączonym dźwiękiem (jako że wiele osób wycisza tv w trakcie przerw lub też ogląda rozgrywki w barach lub na imprezach).

Trekowe nawiązania są wyraźne dopiero w 1/3 spotu (Enterprise w budowie), a nie od razu. Wymowa całego filmiku jest jasna: latem wyjdzie wielki, sensacyjny, zupełnie nowy Star Trek.

Mimo koncentracji na akcji, wciąż widzimy, że film opowiada historię przemiany Kirka. Jest sporo ujęć z Kirkiem w barze i zanim dostaje się do Akademii (i zanim stanie się Kirkiem, którego znamy). Widzimy także pierwsze spotkanie Kirka i McCoya. To wszystko podkreśla związki z oryginalną historią, a widok Kirka w fotelu dowódcy dowodzi, że film pokaże nam to, co jest mu przeznaczone - dowodzenie USS Enterprise.

Wiele scen zostało już pokazanych wcześniej, ale nie wszystkie. Jedną z najistotniejszych jest ujęcie San Francisco i Akademii Gwiezdnej Floty.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Źródło: TrekMovie

[/more]

Infango
    Participant

Dobrze że jest to czego zabrakło przy Star Trek X - Nemesis dobra reklama 🙂

Xalein
    Participant

Reklama przydałaby się też w Polsce.

Eviva
    Participant

Reklama przydałaby się też w Polsce.

Może będzie, kto wie? Przed premierą nawet będzie musiała być

Xalein
    Participant

Może będzie, kto wie? Przed premierą nawet będzie musiała być

Przy premierze STX nie było promocji prawie w ogóle o ile dobrze pamiętam.

fluor
    Keymaster

Oczywiście, że w Polsce była reklama Nemesisa. Warszawiacy dobrze pamiętają postery na przystankach i w metrze, wydaje mi się, że widziałem raz lub dwa zwiastun kinowy w polskiej (!) telewizji, tak więc zarzuty o braku promocji są moim zdaniem nietrafione.

Sheridan
    Participant

Oczywiście, że w Polsce była reklama Nemesisa. Warszawiacy dobrze pamiętają postery na przystankach i w metrze, wydaje mi się, że widziałem raz lub dwa zwiastun kinowy w polskiej (!) telewizji, tak więc zarzuty o braku promocji są moim zdaniem nietrafione.

Widział ktoś w ogóle tą zapowiedź ? Po wejściu na YouTube niestety jest informacją, że został zdjęty z powodu żadań Paramount... Jakby ktoś miał to będę wdzięczny za jakiś link czy po prostu maila z filmikiem 🙂

fluor
    Keymaster
    Xalein
    Participant

W każdym razie ja mieszkam na śląsku i tutaj sobie nie przypominam promocji na przystankach.

Barusz
    Participant

Ja pamiętam tylko plakaty w metrze, ale było ich sporo.

Dzisiejszy dziennik.pl informuje o reklamowianiu filmu za pomocą wody toaletowej Pon Farr, nie wiem, czy chciałby ją zobaczyć w naszych skleach ;>

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram