Forum Trek.pl Newsy Star Trek Nowy Spock o nadchodzącym Star Treku

Nowy Spock o nadchodzącym Star Treku

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Participant

Grający rolę jakże dobrze znanego wszystkim Spocka, Zachary Quinto, stwierdza, że nadchodzący film będzie honorował wszystkie tradycje oryginalnej serii. Według aktora, dzieło zrobione zostało z sercem i prawdziwym szacunkiem dla uniwersum wykreowanego przez Roddenberry'ego.

[more]W udzielonym wywiadzie Quinto podziękował także wszystkim fanom serii za ogromne wsparcie, jakie u nich znajduje. Powiedział także, że najważniejszą rzeczą jest, by film był naprawdę dobry. Jak sam stwierdził: "Czuję, że wykonaliśmy naprawdę dobrą robotę jako grupa, ekipa i załoga". Podczas swej wypowiedzi Zachary często musiał powstrzymywać się przed nadużywaniem słów "to logiczne" (it's logical); aktor tłumaczył się, że pora już porzucić nawyki Spocka.

Premiera Star Trek przewidziana jest na 8 maja 2009 roku. Informacja zaczerpnięta z serwisu SCI-FI Wire.[/more]

Eviva
    Participant

Jakoś nie potrafię w to wszystko uwierzyć. Nie wyobrażam sobie innego Spocka niż Leonard Nimoy. Jeśli Quinto będzie umiał przekonać takich kłapouchych uparciuchów jak ja do swej kreacji, to powinien dostać Oscara na dzieńdobry. Przypuszczam jednak, że wątpię, czy tak będzie.

Piotr
    Keymaster

Nie wiem czy ogladalas serial Heroes. Quinto zagral tam czarny charakter i wg mnie bardzo dobrze wypadl.

Eviva
    Participant

Wyobraź sobie, że cały ten serial przegapiłam beznadziejnie. Za to teraz, jeśli będzie powtórka, na pewno jej nie przegapię (mam fajn motywację). Nie wykluczam zresztą, że Mr Quinto jest dobrym aktorem, czemu nie, ale nie jest niestety Nimoyem i to jego główna wada. Wiem, że jestem okropna, ale to juz trudno. Szaleję za Spockiem w kreacji Nimoya, i jesli Quinto zdoła przekonać mnie do siebie, pierwsza o tym napiszę.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram