Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Nowy sezon Red Dwarf

Nowy sezon Red Dwarf

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • Jamjumetley
    Participant
    #5071

    Coraz częściej informacje przekazuje się przy pomocy mikroblogów. Tym razem za pośrednictwem swojego konta w serwisie Twitter, Robert Llewellyn - Kryten z popularnego, brytyjskiego serialu komediowego Red Dwarf, przekazał swoim fanom bardzo dobre wieści.

    [more]

    Dołączona grafika

    Oto co zawiera wpis z 10. października:

    10-ty sezon Red Dwarf zapowiedziany podczas DJ 09. Dla jasności - scenariusze zostały zatwierdzone. Start zdjęć dopiero w 2010.

    Dołączona grafika

    Kryten, Cat, Lister i Rimmer. Czy można skubańców nie kochać? 😉

    Wspomniany DJ 09, to Dimension Jump 09 - konwent organizowany przez fanklub serialu. Tegoroczna edycja jest piętnastą z kolei, licząc od pierwszego zlotu, który miał miejsce w 1992 roku. Wygląda na to, że niedawna emisja 3-odcinkowego mini-sezonu zatytułowanego Red Dwarf Back to Earth odniosła wystarczający sukces, aby podjąć decyzję o kontynuowaniu serii. Nie wiadomo jeszcze, która stacja pokaże przyszłe odcinki. Pierwsze osiem sezonów emitowała BBC2, natomiast sezon dziewiąty ukazał się w DAVE.

    Źródło: twitchfilm.net[/more]

    Infango
    Participant
    #79325

    Super, uwielbiam ten serial. Ale prawdziwą perełką jest amerykańska wersja zakończona po pilocie ale warto zobaczyć bo .... straszny.

    Krusty
    Participant
    #79346

    Pierwsze osiem sezonów emitowała DAVE, natomiast sezon dziewiąty ukazał się w BBC2.  

    Raczej na odwrót. 😉 Wiem że nie każdy musi być fanem tego serialu ale jak się nie zna serialu to warto zajrzeć do wiki.

    Eviva
    Participant
    #79348

    Eyabba-dabba-doo!!!Mój ulubiony serial komediowy!!!

    Jamjumetley
    Participant
    #79351

    Raczej na odwrót. 😉 Wiem że nie każdy musi być fanem tego serialu ale jak się nie zna serialu to warto zajrzeć do wiki.

    Jestem fanem, ale oglądałem serial na BBC Prime i jakimś naszym kanale. W podanym artykule napisane jest: No word if BBC2 or DAVE will be the network of choice for this one. The original 8 series aired on the latter and the abysmal 3 part series 9 aired on the former. Nie przypuszczałem, że może być tu błąd. Już poprawiam.

    Flashbones
    Participant
    #79354

    Super serial, bardzo dobra wiadomość, będzie co oglądać 😆 .

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram