Forum Trek.pl Newsy Star Trek Nowy serial w świecie Star Trek?

Nowy serial w świecie Star Trek?

Viewing 13 posts - 16 through 28 (of 28 total)
  • Author
    Posts
  • Diabeu
    Participant
    #98271

    No chyba Cie trochę poniosło.

    No przecież napisałem 'podobno'. Ja sam tego nie oglądałem, ale na paru forumach (nie tylko saj faj) ludzie się strasznie nad tym 'spuszczają', że tak napiszę.

    Podobno animowane 'bzdury' Clone Wars to najlepsze co przydarzyło się Star Warsom od 1983 roku 😛

    Tym, którzy tak mówią idzie tylko i wyłącznie o dalsze dokopanie Nowej Trylogi, która niby jest tak strasznie gorsza od Starej. Na zasadzie: "Kopiemy, kopiemy i kopiemy, walimy w nie wszystkim czym się da". Tylko o to ;>

    Ostatnio znowu oglądałem Star Wars: Attack of the Clones i znowu ledwo do końca dosiedziałem, a po kolei zauważyłem tyle baboli, buraków i wręcz śmiesznych durnot, że im więcej razy ogląda się ten film, tym gorzej dla niego.

    2/10 za fajnie skaczącego Yodę i walkę Obi-Wana Solo z Jango na tej zalanej deszczem platformie.

    Więc wcale się nie dziwię tym co chcą nowej Trylogii dokopać i dowalić, bo na to w pełni zasługuje.

    Barusz
    Participant
    #98276

    Gdzie kupujecie te swoje kryształowe kule? Czy też może wróżycie z fusów? Powiedzcie, też tak chcę!!!111jeden

    Żeby starać się przewidzieć co będzie miało miejsce w przyszłości nie trzeba mieć kryształowej kuli. Czego się spodziewałeś po komentarzach w tym wątku? Że nie będziemy się w nich zastanawiać, podawać swoich typów, czy rysynkowy serial ma szanse i w jakich ówentualnie warunkach? Nie zastanawiałeś się nigdy kto będzie premierem za rok, po ile będzie stał wtedy Tauron itd.?

    Slawek
    Moderator
    #98277

    Zastanawiałem, ale nie przedstawiałem nigdy swego widzimisię jako faktu niezaprzeczalnego. Nie wspominając już o porównaniach czegoś co (jeszcze) nie istnieje z załatwianiem potrzeb fizjologicznych.Nie twierdzę, że taki ST byłby hitem na miarę DS9, ale fakt, iż miałaby to być produkcja animowana wcale nie jest powodem do natychmiastowego spisywania jej na straty. Poczekam na konkrety, potem będę marudził. Bo a nuż nie będzie to żaden Teen Titans czy inne podobne badziewie dla Cartoon Network, lecz "przynajmniej" zdatna do oglądania rozluźniająca seria sci-fi (nawet jeśli niezbyt głęboka).

    Lo'Rel
    Participant
    #98301

    Zastanawiałem, ale nie przedstawiałem nigdy swego widzimisię jako faktu niezaprzeczalnego.

    Nikt tutaj niezaprzeczalnych prawd nie objawia. Prowadzimy rozmowę i wyrażamy opinie i obawy.

    Ja natomiast nie mam ochoty na animowanego ST, bo podejrzewam, że będzie to taki sam gniot jak większość tego, co prezentuje się w tv w podobnej konwencji.

    Jamjumetley
    Participant
    #98304

    A animowanego Doctor Who widzieliście? Poza techniką produkcji niczym się nie różnił od normalnego serialu. Cały film jest na YouTube:

    Match
    Participant
    #98305

    Jest mnóstwo dobrych animowanych SF, dlaczego ST miałby być zły? Nie ma co się źle nastrajać.A że to nie będzie to samo? Każda z serii jest inna i poza wspólnym uniwersum łączy je raczej niewiele.

    Lo'Rel
    Participant
    #98308

    Może jestem nieobiektywny, być może. Po prostu nie lubię animowanych tworów. Choć pewnie jakieś tam wyjątki są. Ale Star Trek? To musiałby być coś naprawdę powalająco oszałamiającego.

    Pitmistrz
    Participant
    #98310

    Ostatnie oglądałem animowanego Warhammera i Halo wszystko pięknie jak zrobią w takim stylu Treka to będzie hit.Ale jak to zrobią bajeczkę dla dzieci to najwyżej z Igą pooglądam bo za kilka lat trzeba jej będzie DS9 pokazać i tak.

    Diabeu
    Participant
    #98312

    Halo

    Tam są dobre ze 3 odcinki a reszta to takie gnioty i profanacja serii, że szkoda gadać.

    Pitmistrz
    Participant
    #98315

    Tam są dobre ze 3 odcinki a reszta to takie gnioty i profanacja serii, że szkoda gadać.

    No nie mówię że wszystkie mi się podobały.

    Origins 1 i 2 bardzo mi się podobało.

    Ten kolejny wcale mi nie podszedł.

    Homecoming było takie sobie ale nawet fajnie się oglądało.

    Odd One Out też mi podeszło nie powiesz że nie było się z czego pośmiać.

    Prototype to po prostu w większości rozwałka też nawet mi się podobało ale zrobił bym to inaczej.

    The Babysitter takie sobie średnio mi się podobało.

    A The Package to po prostu szybka akcja w stylu Halo czego chcieć więcej.

    Co do serii nie mogę się wypowiedzieć bo ukończyłem tylko 1 ale Legends mi się w większości podobało.

    Flashbones
    Participant
    #100000

    Na Hataku jest news, że David Foster na konwencie Star Treka w Las Vegas zdradził, że ma powstać nowy serial star treka i że akcja ma rozgrywać się po Voyagerze, czy to prawda ? czy tylko jakaś tam kolejna nie prawdziwa wiadomość ?

    fluor
    Keymaster
    #100013

    Artykuł bazuje na tym wywiadzie i z tego możemy wywnioskować jedynie, że ktoś, ów David Foster, chciałby nakręcić z CBS nowy serial i że wiele osób (fanów i ze środowiska aktorskiego) go wspiera.

    Niestety albo stety nie ma tam wzmianki, że serial "ma być". Wspomniano za to, że jeszcze nie rozmawiał z Paramountem na temat tego czy to w ogóle im się podoba sam pomysł.

    snowman
    Participant
    #120767

    Najświeższa garść cokolwiek mglistych plotek by Latino-Review, wedle których CBS planuje w niedalekiej przyszłości przywrócić Treka telewizji. Kurczę, kiedyś te plotki muszą okazać się prawdziwe. 😛

     

    We don’t have too many details about the new Star Trek series CBS is going to get working on, but I spent some time filling you in on Federation, because it seems like the same people who made that pitch could be involved. Bryan Singer's name has been mentioned for the new CBS Trek as a possible Executive Producer through his Bad Hat Harry productions. While "Star Trek: Reboot the Universe" was invalidated by 2008's movie Trek, Star Trek: Federation still has a trio of enthusiastic producers, a script and a writer ready to go should CBS decide to give Singer the ahead to develop this new series. 

Viewing 13 posts - 16 through 28 (of 28 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram