Forum Fantastyka Star Trek Nowy serial ST

Nowy serial ST

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 339 total)
  • Author
    Posts
  • mattik
    Participant
    #12838

    No oczywiśće The very next generation :D, Entka jeszcze nie widziałem dzisiaj pierwszy odcinek będzie (środkowy), ale nie podoba mi się pomysł cofania w czasie...

    Ixion
    Participant
    #12839

    Jeżeli serial opowiadałby o ludziach z Gwiezdnej Floty, nie byłoby tam zbyt dużo pierwszoplanowych cywilów ani polityków, to jest dla mnie do zaakceptowania, o ile oczywiście miałby ciekawą fabułę i bohaterów. Nadal jednak uważam, że akcja na okręcie daje większe możliwości scenarzystom na stworzenie czegoś naprawdę interesującego.

    Raphael
    Participant
    #12841

    OK, producenicie 😉 ! Do końca roku napiszę scenariusz do pierwszego sezonu i od 1 stycznia zaczynamy kręcić. Są jacyś chętni do zagrania głównych ról??? :DPS. Mała prośba do moderatorów: jeśli to możliwe to prosiłbym owstawienie ankiety do tego tematu.

    4mami
    Participant
    #12843

    ja moge zagrac borga w epizodzie milosnym z T'Pol i Hoshi. cos na zasadzie 7/9, odnajduja mnie i milosny trojkat miedzy nimi i mna. powiedzmy, ze bylbym bylym dowodca oddzialu szturmowego gwiezdnej floty, wslawionym walkami z andorianami. moj okret porwali borg, potem jako samotna drona zostaje przechwycony przez entka. powoli odzyskuje pamie i okazuje sie, ze hoshi znalem jeszcze z piaskownicy. T'Pol poznalem na odprawie w dowodztwie gwiezdnym przed wyprawa, w czasie ktorej pochwycili nas Borg. ladna postac pierwszoplanowa, dodatkowa rywalizacja pan. moge zginac w 23 odcinku 10 serii. 😀

    Reyden
    Participant
    #12844

    ja moge zagrac borga w epizodzie milosnym z T'Pol i Hoshi. cos na zasadzie 7/9, odnajduja mnie i milosny trojkat miedzy nimi i mna. powiedzmy, ze bylbym bylym dowodca oddzialu szturmowego gwiezdnej floty, wslawionym walkami z andorianami. moj okret porwali borg, potem jako samotna drona zostaje przechwycony przez entka. powoli odzyskuje pamie i okazuje sie, ze hoshi znalem jeszcze z piaskownicy. T'Pol poznalem na odprawie w dowodztwie gwiezdnym przed wyprawa, w czasie ktorej pochwycili nas Borg. ladna postac pierwszoplanowa, dodatkowa rywalizacja pan. moge zginac w 23 odcinku 10 serii.  😀

    nie za bardzo się zapędzasz ❓ 😛 😛

    Ledwo ucichła wojna po emisji Regeneration , a ty chcesz żeby ciebie odasymilowali ala 7 z 9 w Voyu ??

    Krusty
    Participant
    #12845

    ... zamurowało mnie, nie mialem pojęcia że na tym forum są tacy napaleńcy.

    mnemen
    Participant
    #12848

    ja moge zagrac borga w epizodzie milosnym z T'Pol i Hoshi. (...)

    Ekhm... wiem, że z tego serialu próbują zrobić słoneczny patrol (te ciągłe smarowania olejkami itp ;)) ale nie zapędzajmy się za daleko (jeszcze ;))

    4mami
    Participant
    #12849

    wole po prostu zarezerwowac sobie najciekawsza role 😀

    Coen
    Participant
    #12853

    Moim zdaniem nowy serial powinien albo opisywac zaloge okretu innej rasy np. klingonów. Mozna by wtedy wykorzystywac stare pomysły zdarzeń, ale pokazywac jak reagują na to osoby o całkiem odmiennych pogladach. Np. sytacja kiedy za domniemana zbrodnie wrabiaja załoganta takiego okretu, co fedzie trzesą gaciami jak go odbić w świetle prawa kiedy to klingoński okret posłal by salwe na wiezeinie i sam zabrał członka swojej załogi.

    Innym wyjsciem byłoby zrobienei serialu o marines GF. Grupka takich zakapiorów w ruznorakich misjach na pokładzie okretów, stacji, planet czy asteroid ale ich życie nie tylko w misjach ale tez w koszarach, popijawy po bitwach za zwycietwo i poległych towazyszy, a i co najważnijsze brak nieśmiertlenych postaci. Powinno być tak ze trupy to nie zawsze bezimienni chorązy, ale nieraz ktos kogo znamy od poczatku serialu w koncu śmierc nie wybiera, a w powiedzmy 3-4 sezonie w środku uśmercic głownego bohatera i sprawic aby serial przezył tylko jakis indywiduł obok niego. Coś ala Żołnierze Kosmosu.

    drupi
    Participant
    #12857

    Jako ze wszystkie pomysly sa tu naprawde ogólne i niczego tak naprawde nie wnosza do sprawy postaram sie przedstawic moj pomysl na nowy serial moze glupi moze fajny ale mi sie podobaWiec tak jest X lat po powrocie Voyager do domu jak sie okazuje jeden z czlonkow zalogi przywiozl na ziemie i do federacji uspione zarazki( czy jak tam vidianskiej zarazy) po kilkunastu latach zarazki sie uaktywniaja i na ziemi oraz na planetach federacji zaczyna sie epidemia. Niewiele osob ktore jeszcze zyja z zalogi Voya twierdzi iz klingonskie DNA moze pomoc, dlatego Federacja prosi Imperium Klingonskie o udostepnienie DNA w celu badan na co oczywiscie Imperium odmawia. W Federacji nastepuje rozlam, secesjonisci daza do zbrojnego konfliktu z Imperium. Federacja stoi przed najwiekszym kryzysem w historii swego istnienia czy przetrwa???Rozpoczyna sie wojna domowa i wowczas poznajemy zaloge okretu stacjonujacego przy jednej z baz klosmicznych Federacji wiernej rzadowi. Okret ten staje sie jedna z niewielu szans na opanowanie sytuacji w Federacji. Szybko jest przerabiany na okret typowo medyczny z niewielkim uzbrojeniem natomiast z bardzo rozwinieta czescia medyczna. W tym momencie na stacje dochodzi epidemia i kapitan okretu dostaje rozkaz wyruszenia w kosmos w celu poszukiwania sposobu zwalczenia epidemii. Okret nie w pelni gotowy do lotu zmuszony jest wyruszyc w podroz ktora ma uratowac Federacje. Atakowany przez secesjonistow oraz przez Klingonow ktorzy po kilku numerach secesji podajacej sie za okrety lojalistow atakuja okrety Klingonskie,niszcza wszystkie napotkane jednostki Federacji. Budza sie Imperia, ktore chca wykorzystac kryzys i slabosc Federacji do wlasnych celow.Jak poradzi sobie nowa zaloga, z tego co wiemy hologram doktora czyli osoby ktora nejwiecej wiedziala o zarazie zaginal gdzies na terytorium Dominium czy tam sie wybiora zaloganci????Pytania do odpowiedzi.Ale glupiutki pomysl a????

    mnemen
    Participant
    #12859

    (...) Powinno być tak ze trupy to nie zawsze bezimienni chorązy, ale nieraz ktos kogo znamy od poczatku serialu w koncu śmierc nie wybiera, a w powiedzmy 3-4 sezonie w środku uśmercic głownego bohatera i sprawic aby serial przezył tylko jakis indywiduł obok niego.[/i][/b]

    Ta koncepcja zwykle za dobrze nie wychodzi, ponieważ widzowie przywiązują się do głównych postaci. Takie akcje zwykle uśmiercają serial, np. The X-files, Space Above and Beyond (chociaż ten serial z góry był przewidziany na jedyne 24 odcinki) i kilka innych.

    Coen
    Participant
    #12860

    W zasadzie nie pasuje tylko to ze klingoni by nie pomogli w walce z zarazą oraz zachowali by neutralność. W pierwszym przypadku nie tylko federacja ma kilku klingonów w swoich barwach ale takze pomogła kiedys całemu imperium po eksplozji Praxis, wiec chodźby aby zwrucic dług zgodzili by sie udostepnic DNA.

    Zaś w drugim przypadku Imperium nie jest tak tchurzliwe jak Federacja i jakby rzad federacji poprosił je o pomoc w walce z socjalistmi to nie wykrecali by sie "sprawa wewnetrzna fderracji" tylko KSO rozgniotła by socjalistów w proch

    mnemen; dlatego to nie byłby jedyny bohater i nie giną by w odcinku konczacym sezon gdzie prawie kazdy wie ze po prostu na ogu aktor miał dosyć grania w tym serialu. A takto takie posuniecie powinno pozbawic serial postaci którym się zawsze udaje a widza śwaidomości ze bohater wyjdzie ze wszystkiego cało bo jest głównym bohaterem lub jednym z głównych bohaterów

    [Posty się łączy]

    Krusty
    Participant
    #12861

    Chłopaki po co aż tyle zmieniać, musmimy się trzymać drogi ewolucji a więc był biały kapitan, czarny, kobieta kapitan i kretyn dlatego najwyższa pora przyszła na kapitana obcego najlepiej Bolianina ewentualnie Andorianina....A tak wogole to witam partyzanta z powrotem.... A czemu w ankiecie nie ma pomyslu 4mani na Sex Treka?

    Coen
    Participant
    #12862

    Temat sie zakonczył, konto odblokowali, a na forum nadal jest kilka osób wartych pozostania na nim 8)

    4mami
    Participant
    #12866

    nie mialem pomyslu na sex treka, ale na watek romantyczny. nomen omen wiem ze powstala sex parodia star treka, wlasnie o tytule SEX TREK. nawet gdzies w sieci widzialem okladke do tego dziela, z tego co pamietam oprocz podobnego tytulu, aktorzy na okladce mieli vuolkanskie uszy.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 339 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram