Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Nowy serial o superbohaterach

Nowy serial o superbohaterach

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #5578

    Niezależnie od tego czy Heroes Wam się podoba, czy macie już dość kolejnych sezonów, wkrótce na ekrany telewizorów trafi nowa produkcja o ludziach obdarzonych ponadnaturalnymi zdolnościami. Stacja ABC podjęła decyzję o rozpoczęciu serialu No Ordinary Family.

    [more]Nowa seria ma opowiadać o całkiem zwyczajnej rodzinie z przeciętnymi problemami, która postanowiła wybrać się na wakacje do Ameryki Południowej. Tam niestety bohaterom historii przytrafia się wypadek - ich samolot się rozbija. Po tym zdarzeniu odkrywają w sobie niezwykłe zdolności, które odegrają w ich życiu ważną rolę.

    W rolach głównych wystąpią Michael Chiklis (znany z filmów o Fantastycznej Czwórce) i Julie Benz (serial Dexter). Nieznana jest jeszcze data premiery.

    Źródło: SCI FI Wire[/more]

    perekel
    Participant
    #89171

    Ciekawe, co jeszcze można o tym powiedzieć? Temat oklepany i znany - do znudzenia. No, ale ja się nie znam. Może będzie coś czym nas zaskoczą... 😮

    Piotr
    Keymaster
    #89173

    Mi to trochę pachnie Iniemamocnymi (czy jak tam im było), ale zapewne będzie poważniejsze. 😉

    I. Thorne
    Participant
    #89177

    Piotr, oficjalnie oskarżam Cię o kradzież pomysłu na tresć mego posta :)A tak serio to jeden sezon i go skasują.

    Piotr
    Keymaster
    #89179

    To czekają mnie już dwa oskarżenia - przed kilkoma chwilami zauważyłem, że w komentarzach na SCI FI Wire też ktoś na to wpadł. 😉

    perekel
    Participant
    #89182

    Przypomniała mi się właśnie kreskówka "Tajemniczy Sobotowie". Też mamy rodzinkę ;D :yes:

    Infango
    Participant
    #89196

    raczej będzie kiepskie chyba że Michael Chiklis, na fali popularności Heros pchną nową serię ...ps. Michael Chiklis bardziej jest znany jako Detective Vic Mackey z "The Shield" bo o F4 raczej nie warto wspominać 🙂

    Eviva
    Participant
    #89198

    O ile zakład, że będzie to kompletna chała?

    Infango
    Participant
    #89208

    O ile zakład, że będzie to kompletna chała?

    no na pewno nie większa niż The Cape który zapowiada się .... ciekawie 😆

    fajny może być serial Terra Nova, i w tym roku czeka nas wysp bo kończy się lost ( 2 i pół godziny 🙂 ) i trzeba coś wcisnąć

    Krusty
    Participant
    #89221

    Czy tak trudno wykupić licencje od Marvela i zekranizować np. świetne Runaways jak chce się coś familijnego.

    Cross
    Keymaster
    #89222

    W tym linku nic nie ma.

    Piotr
    Keymaster
    #89223

    Krusty chciał zapewne wstawić takie coś:

    Przypominam, że instrukcje wstawiania filmików znajdziecie w Konsoli. 😉

    Krusty
    Participant
    #89226

    No pochrzaniły mi się znaczniki. 😉

    perekel
    Participant
    #89248

    Fascynujące... 😉

    Jamjumetley
    Participant
    #89249

    Mi to zapachniało serialem The Champions.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram