Forum Fantastyka Star Trek Nowy odcinek Enterprise

Nowy odcinek Enterprise

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 22 total)
  • Author
    Posts
  • Tom
    Participant
    #1739

    Pod tym linkiem jest dostępny nowy odcinek Enterprise. Moim zdaniem niezbyt udany, ale oceńcie sami. Jet to słaba wersja 79m.

    TaChYoN
    Participant
    #9078

    Pod tym linkiem jest dostępny nowy odcinek Enterprise. Moim zdaniem niezbyt udany, ale oceńcie sami. Jest to słaba wersja 79m.

    WOOOOOOOOOOOOOW !! Ruski serwer a wymiata 120kB/s :D:D Widać technologia obiega cały świat całkiem szybko 😀

    EddieGcT
    Participant
    #9079

    Pod tym linkiem jest dostępny nowy odcinek Enterprise. Moim zdaniem niezbyt udany, ale oceńcie sami. Jest to słaba wersja 79m.

    Tom mam nadzieje, ze az taki bardzo slaby nie jest, w koncu troche trzeba bylo sie naczekac zeby zobaczyc ten odcinek 🙂 ale nic to, ciagne juz i sobie zobacze coz tam nowego dzieje sie w entku 🙂

    mnemen
    Participant
    #9085

    WOOOOOOOOOOOOOW !! Ruski serwer a wymiata 120kB/s :D:D Widać technologia obiega cały świat całkiem szybko 😀

    A myślałeś, że w Rosji tylko bieda, działania przeciwko USA i Tatu są 😉 ?

    TaChYoN
    Participant
    #9086

    A myślałeś, że w Rosji tylko bieda, działania przeciwko USA i Tatu są 😉 ?

    Hehe... głodnemu chleb na myśli :D:D A o Tatu to akurat dwa lata temu po raz pierwszy na Ukrainie slyszalem i zanim stały sie popularne to bylem świecie przekonany ze sa z Ukrainy 😯

    Coen
    Participant
    #9088

    Jesli chodzi o moje zdanie to powiem tak : Tatu a fu

    mnemen
    Participant
    #9094

    Jesli chodzi o moje zdanie to powiem tak : Tatu a fu

    Gorsze są ich fanki 😉

    Liranna
    Participant
    #9106

    Szczerze mówiąc Tatu mają niektóre piosenki fajne, a kim są to mi nie przeszkadza. Jestem tolerancyjna jeśli o to chodzi.

    Anonymous
    Guest
    #9114

    Dokładnie liczy się muzyka, którą robią (chociaż fanem Tatu nie jestem). Nie ważne jest czy któryś wokalista jest gejem, satanistą itp. Mój ulubiony piosenkarz Gackt jest bisexualny i co? czy to oznacza że mam przestać go słuchać? Ma niesamowity głos i robi dobrą muzykę, za to go szanuję. Pozdrawiam Adahl.

    Coen
    Participant
    #9116

    Tyle ze mi muzyka tez se nie podoba, ze o teledyskach nie wspomne. I to nie tylko chodzi o orietacje sexualna czy cos, np. bardzo lubie niektóre utory Gorga Maycela czy Elotna Johna (sory za pisownie). A i Adahl nie mów ze liczy sie tylko muzyka bo sam przyznałes ze np. Eminem ma niektóre fajne kawałki ale ich nie sluchasz za to co powiedział.

    Anonymous
    Guest
    #9122

    Wiesz nie lubię Eminem'a za to jakim jest człowiekiem a nie za to kim jest. To są dwie zupełnie różne sprawy. I fakt nie lubię go i nie polubię ale niektóre utwory ma fajne. Płytę Tatu słuchałem może z 2 razy raptem i spodobały mi się bodajże 3 nagrania (takie spokojniejsze). Pozdrawiam Adahl.

    EddieGcT
    Participant
    #9125

    Ja plytke Tatu sluchalem raz, raczej z ciekawosci i do gustu mi nie przpadla, nie moge tez powiedziec zebym za Eminemem przepadal zreszta zarowno Eminem jak i Tatu to calkowicie nie moje klimaty, powiem tyle, nic mi nie zastapi System-a 🙂

    Anonymous
    Guest
    #9126

    Ech. Co do tego to nie ma żadnej dyskusji. SOAD to klasa sama w sobie. Jeden z najlepszych zespołów moim prywatnym zdaniem. Ale Eminem ma jedną świetną piosenkę: Sing For The Moment. Pozdrawiam Adahl.

    faloks
    Participant
    #9137

    Ale Eminem ma jedną świetną piosenkę: Sing For The Moment. Pozdrawiam Adahl.

    oj fajna fajna ja tam samego eminema jako tako nie lubie ale jako raper jest świetny a na pewno dobry

    drupi
    Participant
    #9142

    Ehh a miał to być topic o najnowszym odcinku Entka.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 22 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram