Forum Trek.pl Newsy Star Wars Nowy komiks Star Wars

Nowy komiks Star Wars

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #5849

  Star Wars Galaxy to najnowszy komiks od wydawnictwa Titan Comics, prezentujący największe przygody rozgrywające się w uniwersum Star Wars

  [more]Od 28 października w Wielkiej Brytanii co miesiąc będzie się ukazywał nowy, 76-stronicowy komiks z trzema nowymi opowieściami..

  Pierwszy numer pokaże nam, jak Darth Vader tropi Jedi, którzy uniknęli czystki spowodowanej Rozkazem 66 - w opowieści "Purge: The Hidden Blade".

  Dołączona grafika

  Opowieść "Invasion" rozpoczyna się od wstrząsającego prologu, w którym poznamy nowego śmiertelnego wroga Nowej Republiki. Na kartach komiksu zobaczymy Luke'a Skywalkera, Hana Solo, Leię Organa Solo oraz nowe postacie.

  I na koniec tego numeru - "The Old Republic", powalająca historia Imperium Sithów które powraca do galaktyki, by zemścić się na zamieszkujących ją cywilizacjach. Ta opowieść jest powiązana z grą MMO The Old Republic, która ukaże się w przyszłe lato.

  Oprócz komiksów każdy numer będzie zawierał konkursy, w których będzie można wygrać gadżety i gry, związane ze Star Wars.

  Źródło:Sliceofscifi.com[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram