Forum Trek.pl Newsy Star Trek Nowy komiks "Star Trek: Romulanie: Rozłam"

Nowy komiks "Star Trek: Romulanie: Rozłam"

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • Eviva
    Participant
    #4990

    Przez ostatnie kilka lat legenda komiksu John Byrne dodawał głębi Romulanom w seriach, "Alien Spotlight: Romulanie" i "Romulanie: Pustka". A w przyszłym tygodniu IDW rozpoczyna sprzedaż finałowej serii cyklu Byrne’a "Star Trek: Romulanie: Rozłam." Dzis prezentujemy wam pierwszy wgląd w to wydawnictwo.

    [more]ZWIASTUN: Star Trek: Romulanie: Rozłam #1

    Scenariusz i rysunki John Byrne

    Wprowadzenie:

    Wojna! Zza kulis dowiadujemy się, że Klingoni opuścili niespodziewanie swe marionetki, Romulan, w obliczu sił Federacji. Jednak klingoński Imperator niecierpliwi się z powodu powolnego rozwoju konfliktu, a na Romulusie niektórzy dostrzegają już prawdziwe zamiary Klingonów. Finałowa odsłona opowieści romulańskich Johna Byrne’a zaczyna się tutaj!

    Prezentacja okładek:

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Podgląd pięciu stron

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Pierwszy numer "Star Trek: Rozłam" trafi do sklepów w środę, 16 września.

    Źródło: TrekMovie[/more]

    Q__
    Participant
    #78026

    Eviva sabotażystko 😉 na st.pl jesteś adminem, a tak świetnego newsa zostawiłaś dla "konkurencji"... 😉

    A serio: bardzo sobie cenię Byrne'a za jego prace (nie tylko z universum ST), zarówno od strony graficznej jak i (zazwyczaj) scenariuszowej i znam jego słabość do klimatów SF (które chętnie wprowadza i do historii o superherosach), więc b. ucieszyła mnie ta nowina. Natomiast szkoda, że - oczywiście - polskiego wydania tych wszystkich "Romulan" raczej sie nie doczekamy... :[

    Eviva
    Participant
    #78028

    Q_, szefie, sorry, u nas trudno byłoby zrobić tak ładne wklejki, a wartość tego newsa polega głównie na zdjęciach.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram