Forum Trek.pl Newsy Star Trek Nowy klip telewizyjny "Star Trek"

Nowy klip telewizyjny "Star Trek"

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #4428

    Dziś w nocy udostępniono nowy klip telewizyjny reklamujący najnowszy film "Star Trek". 30-sekundowy spot jest bardzo dynamiczny i pokazuje kilka nowych scen.

    Filmik można ściągnąć ze strony Paramount: 1080p, 720p, 480p.

    Poniżej analiza nowych scen:

    [more]

    Dołączona grafika

    Kirk (Chris Pine) walczy z potworem na Delta Vega

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Kirk w jaskini na Delta Vega (w tle Spock-Nimoy)

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Olsen (Greg Ellis), Kirk i Sulu (John Cho) przygotowują się do skoku z promu na platformę nad Wolkanem.

    Dołączona grafika

    Nero (Eric Bana) w złym humorze, prawdopodobnie na Rura Penthe

    Dołączona grafika

    Sulu przeskakuje nad Romulaninem, w walce na platformie wiertniczej.

    Dołączona grafika

    Kirk skacze nad przepaścią (okręt Nero Narada).

    Dołączona grafika

    Kolejna planeta niszczona przez falę uderzeniową.

    Źródło: TrekMovie

    [/more]

    Lo'Rel
    Participant
    #69786

    Żadnych specjalnych odczuć nie mam. Poza kilkoma nowymi scenami klip nie wnosi nic intrygującego.

    Slawek
    Moderator
    #69788

    (...)przygotowują się do skoku(...)przeskakuje nad Romulaninem(...)skacze nad przepaścią(...)

    OMG teh Matrix.

    Q
    Participant
    #69792

    Ech nudzić mnie te wieści zaczynają - dzś 30 sekund jutro minuta i do maja nic z filmu nie zostanie. Za wczesnie z ta kampania marketingowa ruszyli

    Eviva
    Participant
    #69793

    Ech nudzić mnie te wieści zaczynają - dzś 30 sekund jutro minuta i do maja nic z filmu nie zostanie. Za wczesnie z ta kampania marketingowa ruszyli

    Zaczynasz smęcić jak Picard. Już Ty się nie martw - kampania reklamowa jest bardzo przemyślana i film może nie będzie kompletnym zaskoczeniem, ale wystarczającym, byśmy się trochę zdziwili.

    Lo'Rel
    Participant
    #69798

    Mnie tam matrixowe elementy nie przeszkadzają, przeciwnie, bardzo mi się podobają. Jeśli dysponujemy dziś techniką dzięki której można tworzyć takie sceny, to czemu tego nie robić? 40 lat temu chyba nikt się nie burzył jak pokazano model na żyłce na tle gwiazd - a była to wtedy najlepsza dostępna technika.

    startrek1966
    Participant
    #69801

    Ech nudzić mnie te wieści zaczynają - dzś 30 sekund jutro minuta i do maja nic z filmu nie zostanie. Za wczesnie z ta kampania marketingowa ruszyli

    Musza czymś zachęcić ludzi. A jeśli chodzi o kampanie to nie ruszyła za wcześnie, przecież za troche ponad miesiąc jest premiera filmu, to kiedy mieli to zacząć? Tydzień przed premirą?

    fluor
    Keymaster
    #69816

    To niezupełnie tak, promocja zaczęła się już kilka miesięcy temu (prawdopodobnie miało to związek z pierwszą datą premiery - planowaną na gwiazdkę 2008) - już wtedy zaczęły się plakaty, przecieki, wywiady...

    Dzikowy
    Participant
    #69817

    Będzie w Polsce w IMAX czy nie? Bo może warto upolować nie na dużym, ale bardzo dużym ekranie? Luba będzie mogła się pastwić na make upem i światłem jak w "Nemezis". 🙄

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram