Forum Trek.pl Newsy Star Trek Nowinki ze świata ST

Nowinki ze świata ST

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    Posts
  • Eviva
    Participant
    #4168

    William Shatner wspomina o Majel Barrett-Roddenberry, TrekMovie komentuje najnowsze osiągnięcie ekipy ST Phase II, ST Online uzupełnia historię świata ST, i in.

    [more]

    • William Shatner wspomina Majel Barrett-Roddenberry w nowym wideoklipie na Shatnervision i składa kondolencje jej rodzinie. Według Shatnera Majel Barrett-Roddenberry była "wspaniałym kompanem, doskonałą osobą, by grać z nim [Leonardem Nimoy]. Pojawiła się na planie, a ja myślałem 'Wow, co za aktorka."
    • TrekWeb informuje, że IDW wyda cały pierwszy sezon komiksu Marvela Star Trek: The Original Series (minus adaptację Star Trek: The Motion Picture)jako jeden album w miękkiej okładce. IDW opublikuje też w podobnej formie Star Trek: Early Voyages, serię komiksów ukazujących podróże kapitana Christophera Pike'a i jego załogi Enterprise z czasów The Cage.
    • TrekMovie.com donosi, że ekipa Star Trek: Phase II ukończyła realizację nowego odcinka "Blood and Fire, Part 1". Ekipa TrekMovie widział odcinek i uważa, że "'Blood and Fire' jest następnym dobrym wstępem, jakie dostajemy od ekipy Phase II. Odcinek zaczyna się z hukiem i zdaje się obiecywać, że najciekawsze nastąpi później, jednak reszta odcinka nie przedstawia się tak dobrze jak się zapowiadało."
    • The Shatner Project proponuje video Williama Shatnera śpiewającego dla wielorybów, nagrane w zeszłym roku, gdy wraz z rodziną obserwował te ssaki. Trudno powiedzieć, co wieloryby myślą o tym śpiewaniu, ale sam Shatner dobrze się bawił. "Sam jestem wielkim wielorybem," śpiewał. "Pokochacie go," powiedział członek rodziny. "Albo wyrzucicie go za burtę," odparł Shatner.
    • Star Trek Online uzupełnił część historyczną Star Treka o nowe informacje z roku 2383. Szerzej pisaliśmy o tym tutaj.

    Źródło: TrekToday[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram