Forum Trek.pl Newsy Star Trek Nowinki ze świata gier

Nowinki ze świata gier

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Dalek
  Participant
  #2975

  Bethesda Softworks wydało grę Star Trek: Encounters na PlayStation 2 oraz podało daty premier Star Trek: Legacy i Star Trek: Tactical Assault. Wszystkie trzy gry można już zamawiać na Amazonie.

  Tactical Assault na PlayStation Portable (PSP) i Nintendo DS wyjdzie 24 pażdziernika, natomiast Legacy na PCety i Xboxa 360 7 listopada.

  Muzykę do każdej z trzech gier napisali Rod Abernethy i Jason Graves. W Legacy ponadto będziemy mieli okazję usłyszeć pięciu trekowych kapitanów tj. Williama Shatnera (Kirk), Patricka Stewarta (Picard), Avery'ego Brooksa (Sisko), Kate Mulgrew (Janeway) i Scotta Bakula'e (Archer).

  Mimo, że gra jeszcze nie wyszła, powstała już nowa strona internetowa, która będzie skupiać twórców modyfikacji do Legacy.

  Więcej informacji na oficjalnej stronie producenta.

  Slawek
  Moderator
  #45478

  Jak podaje http://www.game.uk.com, europejska premiera Star Trek Encounters będzie miała miejsce 8 Grudnia 2006r. Nie wiadomo czy gra zostanie oficjalnie wydana w Polsce.

  Slawek
  Moderator
  #45498

  Jeśli wierzyć informacjom podanym na GameFaqs.com to europejska premiera Star Trek Tactical Assault na NDS będzie miała miejsce ósmego grudnia bieżącego roku. Wersja PSP ukaże się prawdopodobnie tego samego dnia jednak nie jest to potwierdzone.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram