Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Nowe zdjęcia X-men: Origins

Nowe zdjęcia X-men: Origins

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • Author
    Participant

Do sieci "wyciekły" dwa nowe zdjęcia przedstawiające sceny walki w filmie X-Men: Origins, którego premiera zapowiadana jest na maj tego roku. Fotosy pokazują dwie wiodące postaci produkcji - Wolverine'a (w tej roli Hugh Jackman) oraz Sabretootha (Liev Schreiber).

[more]A oto jak prezentują się oba zdjęcia:

Dołączona grafika

oraz

Dołączona grafika.[/more]

fluor
    Keymaster

Tak z ciekawości. Czy przeciwnik Wolverina to facet z tipsami? 🙂

Eviva
    Participant

Tak z ciekawości. Czy przeciwnik Wolverina to facet z tipsami? 🙂

To chyba Sabretooth, ale głowy nie dam.

fluor
    Keymaster

Hmm... tak wynika z podpisu 🙂 Ale usiłuję wyczytać jaka jest jego specjalna zdolność.

Eviva
    Participant

Hmm... tak wynika z podpisu 🙂 Ale usiłuję wyczytać jaka jest jego specjalna zdolność.

To taki zwierzoczłekoupiór. Jest bardzo silny i dziki, ma kły i pazury, że daj Boże każdemu sehlatowi,a jego rany goją się błyskawicznie, jak u Wolviego

Krusty
    Participant

No E jesteś miłośniczką komiksów? Jeśli tak to witaj w klubie.

Eviva
    Participant

No E jesteś miłośniczką komiksów? Jeśli tak to witaj w klubie.

Jasne. Mam duży zbiór. A "X-Men" to od zawsze mój ulubiony. Równiez serial rysunkowy, który kiedyś leciiał na Jetix, bardzo lubiłam - nie nagrałam, idiotka, a Jetix juz nie mam.

Infango
    Participant

W zeszłym tygodniu na gametralerstv pokazali ekskluzywny fragment z filmu i będzie soczyście 🙂

zdarom
    Participant

Chyba na Carton Network leciało też coś takiego jak x-men: Ewolucja. Też całkiem fajne.

Krusty
    Participant

Do tej pory powstało kila seriali animowanych w mniejszym lub w większym stopniu z mutantami ale godne uwagi są trzy:

- pierwszy o którym wspomina Elvira to X-men: The Animated Series

- drugi to X-Men: Evolution o którym wspomina zdarom

- i trzeci mój ulubiony to Wolverine and the X-Men

Dodatkowo ostatnio wyszedł wprost na dvd Hulk vs. Wolverine i jest dużo tam Deadpoola, polecam.

Coen
    Participant

Jeśli mnie pamięć nie myli to te tipsy i zęby Szablozębego były pokryte adamantum...Ogólnie jak go określili w jednym komiksie to taki "Wolverine dla ubogich" 😉

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram