Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Nowe zdjęcia Sędziego

Nowe zdjęcia Sędziego

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • Jamjumetley
    Participant
    #6632

    Skoro studio filmowe nie kwapi się za bardzo do promowania swojego filmu, sprawy we własne ręce wzięli fani Karla Urbana i umieścili na swoim forum fotosy z planu zdjęciowego Dredd. Obejrzeć je można poniżej. Uwaga! Momentami jest krwawo i brutalnie.[more]

    Dołączona grafika

    Tytułowy Sędzia Dredd

    Dołączona grafika

    Sędzia Cassandra Anderson i Sędzia Dredd

    Dołączona grafika

    Sędzia Dredd

    Dołączona grafika

    Sędzia Cassandra Anderson

    Dołączona grafika

    Sędzia T.J. Alvarez

    Sędzia Dredd to postać stworzona na potrzeby brytyjskiego komiksu, którego akcja umieszczona została w post-apokaliptycznych Stanach Zjednoczonych. Przestępczość w zdewastowanym konfliktami świecie zwalczają funkcjonariusze, którym nadano jednocześnie prawa policji, sędziego, ławy przysięgłych i kata. Sędziowie wymierzają kary na miejscu, bez zabawy w biurokratyczne ceregiele. Filmowa adaptacja z Karlem Urbanem w roli głównej nie jest pierwszą próbą przeniesienia komiksu na duży ekran. Już raz w postać tytułową wcielił się Sylvester Stalone, zbierając bardzo niepochlebne recenzje. Światowa premiera Dredd odbędzie się 24 września.

    Źródło: Karl Urban Kiwi[/more]

    Silver Phoenix
    Participant
    #103855
    Coen
    Participant
    #103857

    Ja tam sobie ten film bardzo chwaliłem i nadal chwalę. Niektóre teksty z niego były po prostu rewelacyjne a adaptacja zdaje się była dość wierna. No i Sly to Sly 🙂 Karl jest niezły, w Doom czy Kronikach zagrał fajnie, Pathfinder też ujdzie, ale do Sylwka to mu cholernie daleko.

    Pitmistrz
    Participant
    #103863

    Przy Dreedzie z oryginalnego filmu ten na fotkach wygląda dla mnie śmiesznie. :DPo za tym wygląda jak by miał za wielki kask.

    Silver Phoenix
    Participant
    #103867

    Parafrazując pewne powiedzenie - "jakie czasy taki Dredd" 😉

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram