nowe zasady

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 73 total)
  • Author
    Participant

Ja mam jeszcze jedną propozycję:Nowi gracze dostają na starcie cztery karty, starzy trzy, a Lamsen zero ;D

Lamsen
    Participant

ssij pento 😛 juz i tak nowi gracze mieli 4 karty a my 2

Eruen
    Participant

Ale wiesz, jak już wyrównujemy szanse, zróbmy tak żeby wszyscy mieli równe... 🙄

Alen
    Participant

Ale wiesz, jak już wyrównujemy szanse, zróbmy tak żeby wszyscy mieli równe... 🙄

hehe jestem jak najbardziej za :D:D

Lamsen
    Participant

pff. znowu, udupic kogos a nie mu dorownac.

Eruen
    Participant

Oj, nie marudź :)Narzekałeś wcześniej że wszyscy będą grać na Ciebie i co wyszło...? 😛

Lamsen
    Participant

i olaliscie mnie runde po koalicji. tylko ze ja jakos umiem przekoanc graczy 😉

Eruen
    Participant

Ba, i to jak przekonać, dalej nie mogę wyjść z podziwu 😀 Przez pewien czas się zastanawiałem nawet czy nie gramy z Twoimi botami 😛

lszekg
    Participant

Ja mam inny pomysł.Każdy gracz zaczyna z jedną kartą zabójstwa i jedną ochrony osobistej. Wszyscy będą o tym wiedzieć, a co za tym idzie w początkowych etapach gry może być naprawdę ciekawie.

Lamsen
    Participant

bes sęsu

Alen
    Participant

bes sęsu

no raczej 😉 przecież zamach można i bez karty zamachu przeprowadzić, ona tylko zwieksza modyfikator sukcesu. Chyba że zacząć z kartami ochrony osobistej :D:D niee....

fluor
    Keymaster

Nie martwcie się, w talii jest stosunkowo dużo kart zabójców i ochrony osobistej. To jest ta najgorsza epoka 😉

Lamsen
    Participant

chyba dla sprzątaczy

Lamsen
    Participant

Dołączona grafika

Przygotowałem statystyki wojen atakujących prowincje.

Proponowane garnizony i stacjonowanie rzymskich legionów przygotuję za chwilęgdy dostanę od Paw la arksuz z dokłądnymi statystykami prowincji.

dobra, niezle sie zaje*alem praca. macie dane dot. garnizonow, na chwile obecna. neistety kazda nowa prowincja albo rozwiniecie bedzie wymagalo zmian tabeli. mam nadzieje ze uszanujecie moj trud i ogarniecie jako gubernatorzy swoje prowincje ;P

Dołączona grafika

I. Thorne
    Participant

Ja mam pytanie i pisze tutaj bo nie chcę tworzyć nowego topiku.Jak zauwazyłem wystarczy, że jakiś gracz dostanie sporo legionów pod dowództwo, buntuje sie i wyhrywa grę.Jak można sie temu przeciwstawić?

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 73 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram