Forum Fantastyka Star Trek Nowe wdzianko T'Pol

Nowe wdzianko T'Pol

Viewing 11 posts - 91 through 101 (of 101 total)
  • Author
    Posts
  • Lo'Rel
    Participant
    #60921

    No ja czekam z zapartym tchem na Enterprise - New Voyages 🙂 A Jolene może lubi się bujać to i na planie się bujała, może myślała że jest na okręcie wodnym i trzeba symulować sztorm :>

    Tom
    Participant
    #60924

    [...] natomiast jedno co mnie u niej drażniło to takie mało wolkańskie bujanie się. Nie wiem czy zauważyliście, że T'Pol miała spore problemy w utrzymywaniu pozycji nieruchomej, ciągle odnosiłem wrażenie, że albo gdzieś kiwa głową albo dosłownie buja się całym ciałem, a nie wydaje mi się aby to był efekt zamierzony. [...]

    Jak się jest w 20% z silikonu to nad pewnymi sprawami się nie ma kontroli. Oto przykład jednej z nich ;>

    Lo'Rel
    Participant
    #60925

    sądząc po wielkości poduszek wodnych to był powiedział nawet że 40 % amortyzacja musi być :>

    zdarom
    Participant
    #60946

    Ja tam sylikonu nie zauważyłem ale oczywiście wzrok może mnie mylić

    Lo'Rel
    Participant
    #60954

    Bo jest ukryty pod warstewką pieknej gładkiej skóry... Swoją drogą, T'Pol to najseksowniejsza Volkanka jaką widziałem, także jej silikon o ile jest w ogóle mi nie przeszkadza 🙂

    Eviva
    Participant
    #60974

    Co tu dużo gadać - T'Pol działa nawet na mnie, a ja jestem przecież kobietą, i to hetero. Jedyne zboczenie, jakie u siebie zaobserwowałam, dotyczy spiczastych uszu.

    Lo'Rel
    Participant
    #60982

    Co racja to racja, szpiczaste uszy i brwi są nieziemsko seksowne...

    Eviva
    Participant
    #60987

    Co racja to racja, szpiczaste uszy i brwi są nieziemsko seksowne...

    O tak. Pamiętam, jakie wrażenie wywarł na mnie David Bowie w "Labiryncie". Był tam troszeczkę zrobiony na Wolkanina (z tym, że ja wtedy nie miałam o Wolkanach bladego pojęcia).

    Lo'Rel
    Participant
    #60995

    Wystarczy spojrzeć na Liv Taylor w Władcy Pierścieni - Volkanka może z niej marna, ale szpiczaste uszy są po prostu... ach... i pomyśleć, że chodzi mi po głowie zrobienie sobie operacyjnie takich uszu, są fajne po prostu. Fanatyzm??? :/Przy okazji, na TV 1000 leci właśnie Star Trek V.

    Eviva
    Participant
    #61001

    Szczęśliwie wszystkie filmy kinowe mam na dyskach i mogę w każdej chwili po nie sięgnąć, by udelektować moja stęsknioną duszę. Najnowszy też będę miała, i to w miarę szybko, bo obiecał mi to jeden kumpel z Anglii, który pracuje w Sky. Bez tłumaczenia, ale dam radę. Mój angielski nie jest zły, choc wolę miec tłumaczenie, by nie nadwyrężać delikatnego móżdżku po polsku.

    Lo'Rel
    Participant
    #61006

    Akurat piątka jest fatalnym filmem z wielu powodów. Temat, banalne poczucie humoru, choć są pewne momenty i generalnie na mojej liście jest na końcu.

Viewing 11 posts - 91 through 101 (of 101 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram