Forum Trek.pl Newsy Star Wars Nowe Star Wars fanfiction

Nowe Star Wars fanfiction

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #6550

  Jeśli dawno nie zaglądaliście do działu opowiadań na naszym forum, to nadszedł czas, by to zrobić. Po długiej ciszy pojawiło się w nim nowe dzieło autorstwa Coena. "Czas polatać" to historia osadzona w uniwersum Gwiezdnych wojen, a dokładniej Star Wars: The Old Republic.

  Być może po lekturze zajrzycie też do starszych opowieści naszych forumowiczów, a kto wie, czy nie zechcecie napisać własnych. Tak czy inaczej zapraszamy do działu opowiadań.

  Zarathos
  Participant
  #102703

  Narobiłeś mi smaku, myślałem że się gdzieś pojawiło coś większego po polsku. A tutaj nasz dział FF tylko. Swoją drogą to już tak źle z forum, że trzeba ffy reklamować? :DA opowiadanie warto przeczytać - miło odstaje (na plus) poziomem od typowych książek z tego uniwersum.

  Eviva
  Participant
  #102717

  No prosze, o mnie na main site się nie pisało, choć mam na koncie już pięć trekowych fanfików, z których dwa dodatkowo trafiły na listę bestsellerów portalu wydaje.pl. Równi i równiejsi?

  Coen
  Participant
  #102719

  Raczej mam nadzieję, że nowa inicjatywa. Gdyby o "równość" chodziło, to miałem sporo innych ff, które publikowałem tutaj a też żaden na główną stronę nie trafił.

  Zarathos
  Participant
  #102720

  Raczej nie wiedział, że istnieje taki portal jak wydaje.pl. Poza tym Coen jest zasłużonym przodownikiem pracy na forumowym polu fanfikowym. Należy mu się.Tak swoją drogą, Eviva - masz licencję na Star Treka? Bo zarabianie na nim bez zgody właściciela jest nielegalne.

  Piotr
  Keymaster
  #102721

  Eviva, bez żalów, ładnie proszę. Po dłuższej przerwie i ciszy w dziale postanowiliśmy dać newsa o nowym opowiadaniu - to nie powód do snucia teorii spiskowych.

  OmegaOne
  Participant
  #102725

  Promowanie 'własnej' zawartości nigdy nie jest złym pomysłem, czy to dla autora fanfika, czy naszej strony i Piotr próbuje wprowadzić nową chlubna tradycje. Jak najbardziej to popieram. Myślę ze jeśli pojawią się nowe interesujące opowiadania to i tego typu news nie będzie ostatni. Nie wiem skąd się wzięło to niesympatyczne 'równi i równiejsi' ale zamiast tego można było zaproponować ze warto pomyśleć, w ramach tej inicjatywy, o jakimś cyklicznym podsumowaniu dotychczasowych najciekawszych opowiadań, tak by też miały szanse trafienia na 'main site'.

  Eviva
  Participant
  #102729

  Tak swoją drogą, Eviva - masz licencję na Star Treka? Bo zarabianie na nim bez zgody właściciela jest nielegalne.

  Mam propozycję - napisz donos do Paramountu, bo tylko wytwórnia może wystąpić do mnie z pretensjami. Ja jej chętnie oddam te 50 złotych, które jak dotąd zarobiłam (można to sprawdzić), a nawet dodam drugie tyle, żeby biedacy z torbami nie poszli. Rzeczywiście, obrobiłam ich do gaci.

  Zadałam proste pytanie, dlaczego jeden ze swą twórczością trafia na main site, a drugi nie. Bo przecież i Toreth się tym parała i dobrze jej szło, a także, o ile mi wiadomo, parę innych osób. Napisałam konkretnie o sobie po to, by dać przykład, nie dlatego, że zżera mnie chęć ukazania się na stronie głównej czegokolwiek.

  Zarathos
  Participant
  #102731

  Nie korć.Jak dla mnie to po prostu Coen trafił w czas gdy Piotr i spółka postanowili zareklamować ff'y i tą część forum. I tyle. Miał szczęście.Tak swoją drogą Piotr - ma to coś może wspólnego ze stworzeniem na stronie dawno zapowiadanego działu fanfikowego?

  OmegaOne
  Participant
  #102733

  Przypomnę dlaczego teraz, a nie wcześniej. Bo to nowa inicjatywa. Może można było zrobić to lepiej, np dać linki do kilku opowiadań rożnych autorów, ale (tu się powtórzę) to nowa inicjatywa i na pewno jest miejsce na usprawnienia. I Eviva. Nie chodzi o pytanie, ale o mało sympatyczny sposób w jaki je zadałaś. Konstruktywna krytykę czy usprawnienia sugerować można w lepszy sposób.Zuy Piotrze ze zuego TSSu miałeś czelność nie wspomnieć o wszystkich opowiadaniach. No jak mogłeś. Pokuta na dziś. Napisz nowe newsy każdy z osobna na temat każdego z osobna opowiadania. I nie waż się zapomnieć o opowiadaniach Evivy. 😉

  Piotr
  Keymaster
  #102739

  O, się znalazł walczący o userów - nie myślałeś o nicku OmegaTron? ;>Zarathos, tak po prawdzie to ma związek z uruchomieniem czegoś większego. To coś ma w założeniu zawierać dział ff, ale możemy się z nim nie wyrobić na start. Spróbujemy.Eviva, trafiło na opowiadanie Coena, bo akurat napisał nowe. Zamierzamy lepiej promować wszystkich autorów. A Ty wypij jakieś ziółka, wygląda jakbyś miała dzień wrogości.

  Eviva
  Participant
  #102740

  Eviva, trafiło na opowiadanie Coena, bo akurat napisał nowe. Zamierzamy lepiej promować wszystkich autorów. A Ty wypij jakieś ziółka, wygląda jakbyś miała dzień wrogości.

  Dzień?! Jaki dzień?! Ja ogłaszam Rok Wrogości! To co było dotąd, to takie cuś nic! Jestem ZUA i dobrze mi z tym.

  Piotr
  Keymaster
  #102742

  E, tu nic Ci to nie da. Za duża konkurencja. ;>

  Eviva
  Participant
  #102745

  E, tu nic Ci to nie da. Za duża konkurencja. ;>

  Jak mawiał Kudłaty, nigdy nie zaszkodzi spróbować 🙂

  A duża konkurencja dodaje smaczku.

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram