Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Nowe Seriale SF

Nowe Seriale SF

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Dalek
  Participant
  #3144

  Sukces seriali SF takich jak Heroes czy Jericho w ostatnim sezonie sprawił, że pośród licznych pilotów, które zostaną wyemitowane w najbliższym czasie pojawi się wiele produkcji z tego gatunku.

  [more]

  Wśród najbardziej wyczekiwanych królują remake'i The Bionic Woman (stacja NBC) i Life on Mars (stacja ABC). Pierwszy opowie o tenisistce, która po przeżyciu groźnego wypadku zostanie "odbudowana" i stanie się cyborgiem z niesamowitymi zdolnościami. Serial skupi się na roli kobiety we współczesnym świecie, a stworzy go David Eick (producent wykonawczy Battlestar Galactica). Drugi to historia policjanta podróżującego w czasie.

  Poszczególne telewizje przygotowały też inne propozycje:

  FOX - New Amsterdam serial o policjancie, który liczy sobie wiele setek lat. Sarah Connor Chronicles oparty na filmie Terminator. W rolach głównych wystąpią Lena Headey (Sarah Connor) i Thomas Dekker (John Connor). Akcja toczy się będzie we współczesnym Los Angeles. Sarah i John odpierać będą ataki z przyszłości. Them, także od Eicka, o pozaziemskiej komórce, która ma wpływ na rasę ludzką.

  CBS - Twilight, o prywatnym detektywie, który jest wampirem. Babylon Fields, sardoniczna opowieść apokaliptyczna o zmartwychwstałych, którzy próbują odzyskać swe dawne życia. Demons, o byłym jezuicie psychologu, który walczy z demonami.

  ABC - Eli Stone, o prawniku (Jonny Lee Miller), który miewa tajemnicze wizje. Mr. & Mrs. Smith, ciąg dalszy opowieści z filmu pod tym samym tytułem (a nie serialu ze Scottem Bakulą) o małżeństwie agentów. Pushing Daisies, opowieść o detektywie, który potrafi wskrzeszać zmarłych.

  NBC – Journeyman, o człowieku, który podróżuje w czasie by pomóc naprawiać życiowe błędy innym osobom.

  The CW - Reaper, o dwudziestojednoletnim obiboku, który zostaje łowcą samego Szatana.

  Źródło[/more]

  Cross
  Keymaster
  #48482

  NBC – Journeyman, o człowieku, który podróżuje w czasie by pomóc naprawiać życiowe błędy innym osobom.

  To już jakby było... hm, hm... "Zagubiony w czasie"? 😮

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram