Nowe screeny Star Trek: Online

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author
    Keymaster

Twórcy gry Star Trek: Online systematycznie uzupełniają galerię screenów, przekonajcie się co dodali ostatnio - jest na co popatrzeć.

[more]

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Źródło: Star Trek Online[/more]

Erixin
    Participant

Wygląda super, ale to nie wszystko. Fabuła fabułą, ale ważny jest system rozgrywki. Ach.., i najważniejsze ile za miesiąc bo nie wierze, że gra będzie za darmo.Ciekawe czy pilotować statek typu Galaxy będzie jedna osoba czy załoga. I jak będą np. Volkanie lub inni telepaci będą korzystali z telepatii?I czy konieczna będzie przynależność do jakiejś organizacji np. GF?

cinus
    Participant

Na większość z twych pytań są już odpowiedzi. Opłata za grę nie jest jeszcze znana, ale podejrzewam, że nie wyniesie więcej niż za WoWa, czyli będzie oscylować w granicach 15-25$ miesięcznie. System rozgrywki jest już znany ogólnikowo - będą tzw. strefy pvp, gdzie będzie można walczyć z innymi graczami, a reszta galaktyki będzie raczej mniej lub bardziej spokojna. Będzie można odkrywać nowe planety, cywilizacje etc. Statek de facto pilotować będziemy samemu - każdy będzie w grze kapitanem - jednakowoż będzie na nim obecna cała załoga. Nie jest jeszcze jasne, czy będziemy mogli ją sobie stworzyć, czy co najwyżej dobrać. Grywalne mają być dwie frakcje - Federacja i Klingoni, a co za tym idzie, okręt będzie należał albo do GF, albo do KSO. Co do telepatów, telekinetyków, empatów itd, sprawa nie jest jeszcze do końca jasna. To samo tyczy się holodeków. Jeszcze jakieś pytania :)?

Kamil
    Participant

Gra bendzie boska ale wymagania sprzętowe też bendzie miała pewnie galaktyczne heh

Erixin
    Participant

Czy frakcje będą dzielone na gildie tak jak w inny MMO, czy raczej wszyscy bedą zmuszeni do działalności jednej z frakcji?Mam nadzieje że będzie spolszczona

I. Thorne
    Participant

Na pewno nie będzie spolszczona. Takie gry nastawione są na uniwersalny język czyli angielski.Mnie najbardziej zainteresowałyby dodatki. W końcu nie każdy chce być federakiem lub pomarszczonym czółkiem. Pewnie pierwszy będzie wprowadzał Romulan, choć ja czekam na Kardazjan.

Lo'Rel
    Participant

Ja tam będę miał możliwość kontynuowania historii Lo'Rela - mojego trekowego alter ego stworzonego jeszcze w Trekville. Chyba wszyscy czekamy na grę z niecierpliwością 🙂

cinus
    Participant

Co do spolszczenia, to szczerze wątpię - choć może jakieś nieoficjalne się pojawi, kto wie. Co do Gildii etc - podejrzewam, że będzie coś w tym stylu, wszak mamy przecież zgrupowania i floty 🙂

Loken
    Participant

Jak na mój gust trochę to wszystko za cukierkowate taki kosmiczny wow a fabuły bym się za bardzo nie spodziewał w końcu to mmo.. papka dla mas, nie dorówna fabule i klimatowi jaki można uzyskać tylko w grze single player no ale to moje zdanie i pewnie wielu się nie zgodzi 🙂 ale sprawdzę na pewno jak już wyjdzie bo na dobra sprawę ciężko oceniać coś po tych kilku obrazkach, niech pokażą gameplay wtedy będzie można wyrobić sobie jakąś wstępną opinie.

Lo'Rel
    Participant

Trudno o fabułę samej rozgrywki, ale twórcy starają się przedstawić szerokie tło fabularne, może dzięki temu rozgrywka nie będzie po prostu lataniem i bijatyką. Będziemy poruszać się po bardzo naznaczonym uniwersum.

Loken
    Participant

zawsze obiecują złote góry no ale wszystko się okaże z czasem

Flashbones
    Participant

Gra wygląda naprawdę super tylko czekać !

Dzikowy
    Participant

Niech wprowadzą realny przelicznik waluty jak w Entropia Universe. Powstała by druga najdroższa na świecie darmowa gra. 🙂

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram