Forum Trek.pl Newsy Star Trek Nowe promocyjne video Trek Nation

Nowe promocyjne video Trek Nation

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Participant

W sieci ukazało się krótkie video, promujące dokumentalny film Trek Nation. Udostępnił je producent dokumentu, Rod Roddenberry.

Film będzie emitowany 30 listopada tego roku na Science Channel. Jego producentem i narratorem jest Rod Roddenberry, a film opowiada o fenomenie Star Treka, o ludziach, którzy uczestniczyli w jego produkcji i o tym, jak Star Trek zmienił ich życie.

[more]Na filmie Roddenberry przeprowadza wywiady z ludźmi, którzy znali jego ojca, jak również z George'm Lucasem, J.J. Abramsem i innymi. Rozmawia też z fanami Star Treka, w tym z atletami, modelami, celebrytami, politykami, a nawet z królem. Oczywiście wiele wywiadów to też rozmowy z aktorami. Niedługo film ma się też ukazać na DVD.

Źródło: TrekToday[/more]

Jamjumetley
    Participant

Z chęcią to obejrzę. Ciekaw jestem zwłaszcza wypowiedzi Lucasa.

Eviva
    Participant

Ja też. Może polska telewizja znajdzie się uprzejmie i go pokaże?

perekel
    Participant

Na polską TV to ja bym nie liczył. Może dadzą to kiedyś na Discovery Science, albo World... 😐

Eviva
    Participant

Na polską TV to ja bym nie liczył. Może dadzą to kiedyś na Discovery Science, albo World... 😐

Zawsze byłoby to coś, no nie?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram