Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Nowe plakaty serialu Caprica

Nowe plakaty serialu Caprica

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Participant

SyFy opublikowało sześć nowych plakatów promujących serial Caprica będący prequelem zakończonej niedawno Battlestar Galactica. Wszystkie prezentujemy poniżej.

[more]

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Źródło: Sci Fi Scoop[/more]

Barusz
    Participant

Ten pierwszy, z sugestią, że dziewczyna jest odpowiednikiem biblijnej Ewy... Ciekawie byłoby oglądać serial z większym wątkiem religijnym.

Dzikowy
    Participant

Jeszcze nie wiadomo jak się rozwinie. Wszak mieliśmy już fanatyka religijnego w pilocie.

Cross
    Keymaster

I "tajny znak" wyznawców 🙂

Infango
    Participant

No i w związku z tematem warto dodać że 2 aktorki z Batelstara Tricia Helfer i Grace Park, pokazały się w Maxim :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

( tak szczerze to wyglądają naprawdę jak roboty sama skóra i kości )

ps. i aktor grający Hikaru Sulu wystąpił w programie dla para ze swoim chłopakiem ( i tu komentarz jest zbędny )

Cross
    Keymaster

aktor grający Hikaru Sulu wystąpił w programie dla para ze swoim chłopakiem ( i tu komentarz jest zbędny )

Tzn? A jaki miałby być?

Krusty
    Participant

Czy tylko ja mam wrażenie że będzie podobna klapa jak Virtuality.

Barusz
    Participant

@ Infango, jak już, to nie "chłopakiem" tylko "mężem".@ Krusty, chyba tu jest większe zainteresowanie, no i już nakręcono ileś tam odcinków, które w końcu puszczą w telewizji.

Gosiek
    Participant

Czy tylko ja mam wrażenie że będzie podobna klapa jak Virtuality.

A na podstawie czego masz to wrażenie?

Moim zdaniem pilot był dobry, historia spójna, wielowątkowa, nieźle zagrana, kilka ciekawych pomysłów, dobra realizacja, ładnie zrobione efekty specjalne, muzyka też ok... Telewizyjna rozrywka na przyzwoitym poziomie. Choć mógł rzeczywiście rozczarować widzów nastawionych na klona BSG czy kolejny serial osadzony w kosmosie.

No i trzeba pamiętać, że BSG, w przeciwieństwie do Virtuality, ma już swoją markę, która może przyciągnąć ludzi przed telewizory.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram