Forum Trek.pl Newsy Star Trek Nowe logo filmu Star Trek

Nowe logo filmu Star Trek

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • Author
    Keymaster

Oficjalna strona filmu Star Trek udostępniła nowe logo filmu (do obejrzenia w dalszej części newsa).

[more]

Dołączona grafika

Źródło: StarTrekMovie[/more]

Coen
    Participant

Specjalnie to się nie wysilili...

Lo'Rel
    Participant

No naprawdę, logo rodem z niskobudżetowego serialu... ktoś je chyba zrobił w trzy minuty przed snem...

Eviva
    Participant

A co byście chcieli, żeby po tym napisie tribble łaziły? Logo jest, napis jest, o co chodzi kazdy wie - skromne, wyraźne i w dobrym guście. Mnie się podoba.

Lo'Rel
    Participant

Pytanie tylko: po co? Niczego nowego nie wnosi do promocji filmu... Żeby jeszcze było jakieś zaje.....ste, a tu zwykły Star Trek.

Eviva
    Participant

Pytanie tylko: po co? Niczego nowego nie wnosi do promocji filmu... Żeby jeszcze było jakieś zaje.....ste, a tu zwykły Star Trek.

Po co? Logo być musi i tyle, po to. A co ma nowego wnieść, skoro ten film ma odświeżać to, co stare? Troszkę przesadzacie z wymaganiami, nijmilsi.

fluor
    Keymaster

Mi się to logo nie podoba - wolałem poprzednie, bardziej TOSowe, ale cóż... 😉

Xalein
    Participant

Ładne jest. Pierwsze skojarzenie, które przychodzi mi do głowy, po tym jak je zobaczyłem to ST8.

Krusty
    Participant

Raczej Iron Man 😉

Flashbones
    Participant

nic szczególnego, zwykły napis

Eviva
    Participant

nic szczególnego, zwykły napis

Może o to szło?

Flashbones
    Participant

Tylko żeby film był lepszy od napisu

Lo'Rel
    Participant

Zgadzam się z Fluorem, poprzednie logo jest super i spełnia swoją rolę - identyfikuje "produkt", nasuwa skojarzenia: odwołanie do TOS jest oczywiste, przy czym logo jest świeże i zapowiada odświeżenie znanej nam rzeczywistości. To rola jaką ma do spełnienia logo. To tutaj jest nijakie i wygląda jakby zrobione naprędce przez średnio zaawansowanego użytkownika Photoshopa (do których i ja się zaliczam). Eviva, forumowicze Trek.pl nawet z takiego tematu potrafią wywołać zażartą dyskusję hehehe 😛

lszekg
    Participant

Mnie to się raczej kojarzy z reklamą PKO, nawet połysk taki sam ma.

fluor
    Keymaster

Zauważcie, że krój liter się nie zmienił. Dodano efekt 3D i litery stały się bardziej chropowate.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram