Forum Trek.pl Newsy Star Trek Nowe komiksy TNG

Nowe komiksy TNG

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Dalek
  Participant
  #2983

  W styczniu 2007 ruszy nowa seria komiksów opartych na serialu The Next Generation. Z woli CBS/Paramount pracę nad nią powierzono małej firmie IDW Publishing, która kontrakt zapewniła sobie dzięki uznaniu dla ich komiksów opartych na serialu CSI. Zapowiedziano, że powstanie też seria na podstawie The Orginal Series, ale wydawca na razie pragnie się skupić na The Next Generation, które w przyszłym roku obchodzić będzie swoje dwudziestolecie.

  Na początku ukaże się sześcioczęściowa miniseria "The Space Between" napisana przez Davida Tischmana i narysowana przez Casey'a Malone. Autorzy są fanami Treka, więc nie powinno być problemu z trzymaniem się kanonu. Akcja umieszczona została podczas pierwszego roku misji Enterprise'a D. Każdy odcinek opowiadać będzie oddzielną historię, wystąpią jednak wspólne elementy, które będą spoiwem łączącym poszczególne epizody.

  Więcej informacji można znaleźć w wywiadzie z Chrisem Ryallem, redaktorem naczelnym IDW Publishing.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram