Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Nowe informacje dotyczące Stargate: Universe

Nowe informacje dotyczące Stargate: Universe

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #3875

  Właśnie pojawiły się pierwsze informacje dotyczące wyjścia trzeciego już serialu osadzonego w świecie Stargate. Pierwsze wzmianki o Universe ukazały się już w roku 2007, jednak wobec strajku scenarzystów decyzja o produkcji została czasowo odłożona. Według Brada Wrighta, jednego z twórców Stargate owa decyzja podjęta zostanie niebawem.

  [more]Należy zauważyć, że scenarzystom jak dotąd udawało się przez trzy lata jednocześnie tworzyć SG-1 i Atlantis, zaś w roku 2007 powstał kolejny sezon tej ostatniej serii oraz dwa filmy pełnometrażowe. Wszystko wskazuje więc na to, że poradzą sobie oni z kolejną produkcją. Pozostaje jednak pytanie, czy pierwszeństwo otrzyma kolejna pełnometrażówka, czy też serial.

  Jeżeli SCI-FI Channel będzie prowadzić obecną politykę, czyli stawiał na filmy pełnometrażowe, Universe będzie musiało zaczekać przynajmniej do czasu, aż skończy się Atlantis. Wytwórnia MGM i SCI FI Channel stwierdziły jednak, iż najwyraźniej trzecia seria będzie bardziej korzystną od następnego filmu. Czy zapadną konkretne decyzje, przekonamy się niebawem.

  Informacja zaczerpnięta z portalu GateWorld.[/more]

  Tom
  Participant
  #59297

  No no, ale klawo. ;> SG1 to jeden z ciekawszych swiatow, fajnie, ze powstanie cos nowego.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram