Nowe grafiki ze Star Trek Online

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author
    Participant

Od prawie tygodnia Cryptic wypuszcza ekskluzywne obrazki dla różnych stron i grzechem było by nie zrzucić na nie okiem, zwłaszcza że prezentują się bardzo dobrze i klimatycznie.

[more]

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Źródło: Star Trek Online[/more]

Krusty
    Participant

Głupio pisać pod własnym newsem ale jest jeszcze ktoś kto narzeka, że gra jest brzydka a statki są do bani... chyba nie.

Erixin
    Participant

Fajnie wygląda ten z pionowym ustawieniem dysku. Oryginalne.

Zarathos
    Participant

Gra jest ładna, statki są do bani. Wyglądają zdecydowanie za bardzo Babilonowo a za mało Trekowo. Jakieś sterczące blachy, stalowo/błękitne kolory - paskudztwo.

lszekg
    Participant

Jeśli gra będzie miała klimat, statki nie będą razić. Nawet mogą się spodobać. A co do tego "pionowego" to chyba jakiś refit Olimpica albo Hopea?

Slawek
    Moderator

Grafika na screenach jest ładna, ale w ruchu wypada przeciętnie. Na zaprezentowanych filmach najbardziej raziły mnie kukiełkowe modele postaci (jakby im ktoś kij od szczotki wsadził w d...), oraz beznadziejne wybuchy (boom, i statku nie ma, nawet pozostałości). Rendery.

Krusty
    Participant

Grafika na screenach jest ładna, ale w ruchu wypada przeciętnie. Na zaprezentowanych filmach najbardziej raziły mnie kukiełkowe modele postaci (jakby im ktoś kij od szczotki wsadził w d...), oraz beznadziejne wybuchy (boom, i statku nie ma, nawet pozostałości). Rendery.

Gry MMO mają to do siebie że grafika zazwyczaj jest ostatnia na liście rzeczy do zrobienia więc to co widać na filmikach to nie jest wersja ostateczna, zresztą wystarczy spojrzeć na pierwsze obrazki z gry by stwierdzić że ją wciąż szlifują.

Coen
    Participant

Zwłaszcza, ze na ostatnim zdjęciu widać eksplodującą Vor'Che która nie znika po prostu w sekundowej chmurce ognia.

Romek 63
    Participant

Gra jest ładna, statki są do bani. Wyglądają zdecydowanie za bardzo Babilonowo a za mało Trekowo. Jakieś sterczące blachy, stalowo/błękitne kolory - paskudztwo.

A mi się podobają i statki i cała grafika 🙄

Eviva
    Participant

A mi się podobają i statki i cała grafika 🙄

Mnie też, i to bardzo. Wychodzi na to, że ja i Romeczek mamy bardzo podobne gusty 🙂

zdarom
    Participant

A ja jestem z waszą dwójką 😀

Lo'Rel
    Participant

Grafika jak grafika, bywała lepsza i gorsza. Natomiast design okrętów jest ogólnie paskudny. Może dwa projekty są na prawdę ciekawe, reszta słabiutka.

Flashbones
    Participant

Grafika jest ładna, ale desing okrętów nie jest najwyższej klasy, lecz jest całkiem niezły, już nie mogę się doczekać gry, oby wyszła jak najszybciej. Premiera przewidziana jest na marzec 2010, oby nie jej nie przełożyli na późniejszy termin.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram