Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Nowe Forum

Nowe Forum

Viewing 4 posts - 16 through 19 (of 19 total)
  • Author
    Posts
  • r_ADM
    Participant
    #21530

    a wlasciwie to po co w ogole byla ta zmiana ?? cos w tamtym forum bylo nie tak ??

    Dalek
    Participant
    #21532

    Ludzie bez przesady. Forum jest nowoczesne, jeszcze się jakąś zrobi i będzie dobrze (choć ta nie jest najgorsza). Co w niej jest koszmarnego, tragicznego i nieprofesjonalnego? Po początkowych trudnościach chodzi mi szybciej od poprzedniego (co to było?). Poza tym panel kontrolny jest 8 razy lepszy i nie ma błędów jakie miałem na starym forum (np. jak brałem czytaj nowy post w jednym topicu to mi się we wszystkich odznaczało). Jest też fastreply, opcja, której mi zawsze brakowało.

    Fixer
    Participant
    #21533

    a wlasciwie to po co w ogole byla ta zmiana ?? cos w tamtym forum bylo nie tak ??

    [post="18213"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

    Dlaczego? Ot po prostu stare sie nam znudzilo. 🙂 A tak calkiem powaznie. Forum phpBB ma wiele zalet jednak zeby uczynic je bezpiecznym, przyjaznym i funkcjonalnym trzeba wlozyc sporo niepotrzebnej pracy. Rowniez system moderowania jak i administracji phpBB pozostawia wiele do zyczenia. Dlatego wlasnie zdecydowalismy sie przeniesc sie na Invision Power Board. Nie dosc ze jest przyjazniejsze, szybsze(wiem ze to czasami trudno zauwazyc ale to akurat wynika z innych czynnikow), posiada wiecej wbudowanych opcji niz porzadnie dopalone phpBB to jeszcze jest zdecydowanie bezpieczniejsze, a to zwalnia admina z obowiazku ciaglej koniecznosci instalacji latek latajacych dziury (dla phpBB to chleb powszedni).

    Sadze, ze zmiana systemu forum pozwoli sie nam skupic na wazniejszych sprawach Czyli zapewnieniu wam - forumowiczom zdecydowanie lepszej i roznorodnej zawartosci naszych stron.

    GWYNBLEIDD
    Participant
    #21612

    slowo pozytywne o nowym forum. Podoba mi sie ze informacja o nowej prywatnej wiadomosci wyswietlana jest po zalogowaniu na jaskrawy kolor. W starym musialem zagladac do skrzynki tu moge ja od razu przeczytac 🙂

Viewing 4 posts - 16 through 19 (of 19 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram