Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Nowe Flotowe Laboratorium w Kwadrancie Delta

Nowe Flotowe Laboratorium w Kwadrancie Delta

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • Melnikor
  Participant
  #8383

  yivhbda.png?1

  Połączone siły Sojuszu Federacji, Imperium Klingońskiego oraz Republiki Romulańskiej przeczesują sektory kwadrantu Delta szukając nowych sojuszników i technologii przeciw Iconianom. W misji Time in a Bottle udaje nam się pozyskać pomoc jednej z serialowych ras, i we współpracy z nią Floty graczy rozpocząć mają budowę nowej placówki naukowej w ramach swoich "posiadłości": Fleet Research Lab. Nasze źródła w Sekcji 31 weszły w posiadanie dodatkowych informacji odnośnie planowanych badań w nowo powstającym laboratorium.
  [more]
  Rozwój placówki:

  Li9ufyO.png

  Przedmioty i usługi dostępne w Laboratorium

  X5oRkPp.png

  [/more]

  I. Thorne
  Participant
  #121482

  Och, nowa mozliwosc wydania gory dilitu na smiecie, prawie nikomu niepotrzebne. Chyba sobie Cryptic przypomnial, ze handel ZENami tez im zwieksza zyski.

  Slawek
  Moderator
  #121483

  Och, nowa mozliwosc wydania gory dilitu na smiecie, prawie nikomu niepotrzebne.

  Ochjejku, kolejna nowość, której od dawna nie widzieliśmy, z kolejnymi zabawkami w gierce komputerowej, która ma zabawie służyc, a która - just sayin' - też przecież nikomu nie jest potrzebna jako całość.

  snowman
  Participant
  #121484

  Niektóre z konsol wyglądają ciekawie, zwłaszcza te łączące modyfikatory [Flow] oraz [+ShHP]. Najbardziej jednak jestem ciekaw nagród z Fleet Research Lab Duty Officer Assignments.

  Slawek
  Moderator
  #121485

  Pewnie materiały R&D, Provisions i może R&D EXP, tak jak zadania z kopalni daja dilith inne surowce.

  W ogóle pojechali na całego ze świecidełkami. Znowu wszystko co nowe praktycznie deklasuje starocie. Sloty na traity to już w ogóle gamechanger większy, niż Active Doff Roster. Szkoda, że ceny odpowiednio zawyżone.

  Melnikor
  Participant
  #121537

  Jako że Cryptic zapowiedział powtórkę lock boxów do 16 lipca, można smiało obstawiać star sezonu 10,5 (nowa przybudówka i Armady) tego samego dnia.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram