Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Nowe dowództwo TSS

Nowe dowództwo TSS

Viewing 5 posts - 16 through 20 (of 20 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #8985

    Przeciez na tym polega 1. kwietnia, o to chodzi, zeby zart byl jak najbardziej wiarygodny i powaznie brzmial, inaczej nikt sie nie nabierze. Tu nie ma o co sie oburzac, na tym polega ten dzien, taka jest tradycja i zamiast sie obrazac, lepiej sie posmiac, ze dalo sie na cos nabrac. 🙂

    Anonymous
    Guest
    #8987

    Nie kumasz, nienawidzę tego dnia i takich GŁUPICH dowcipów. Żarty robi się z małych rzeczy a nie z poważnych spraw...

    Romulanka
    Participant
    #8988

    Ladny teatrzyk odstawilsmy, prawda? 😉

    Przez pół dnia bezwstydnicy usiłowali mnie przekonać, ale na szczęście romulańska wrodzona podejrzliwość 1 kwietnia wzrasta o 1000%. 😛

    Piotr
    Keymaster
    #8989

    Nie kumasz, nienawidzę tego dnia i takich GŁUPICH dowcipów. Żarty robi się z małych rzeczy a nie z poważnych spraw...

    Wczoraj w wiadomosciach bylo cos o odbieraniu prawa jazdy z jakims rocznikiem (nie sluchalem dokladnie, wiec szczegolow nie znam) - to tez byl zart z powaznej sprawy. Wracajac do naszej sprawy, czytajac ten topic, na pewno zauwazyles, ze nie mielismy na celu nikogo urazic, nic na to nie poradze ze nie lubisz tego dnia, przykro mi, wiele tracisz. Czesc naszych "ofiar", mimo ze sie nabrala, nie ma o to zalu, niektorzy teraz nawet sie z tego smieja - tez sprobuj na wesolo do tego podejsc. 😉

    Anonymous
    Guest
    #8990

    Ja nie mam do nikogo pretensji i nie czuje żadnego urazu. Ale tego dnia nie lubię i wybacz ale nic w ten sposób nie tracę. Pozdrawiam Adahl.

Viewing 5 posts - 16 through 20 (of 20 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram