Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Nowe atrakcje na Kreskonie

Nowe atrakcje na Kreskonie

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #6891

  Informacja prasowa

  Do Kreskonu dwa tygodnie, a organizatorzy mają dla Was kolejne atrakcje! Na stronie imprezy znajdziecie zaktualizowany program konwentu, a w nim całkiem świeży Blok Komiksowy. Jako goście wystąpią w nim Dominik Szcześniak i Daniel Grzeszkiewicz oraz wydawnictwa Timof i Ważka. Na specjalnie przygotowanej wystawie przez cały czas będziecie tez mogli podziwiać prace kolejnego z gości konwentu, Dariusza Kocurka! Na spotkaniu autorskim ze Stefanem Dardą będziecie mieli okazję wypytać go o najnowszą z jego powieście tj. "Bisy". Poza tym mnóstwo konkursów i turniejów gier, m.in. po raz pierwszy na konwencie prezentacja i turniej gry Racial Wars wydawnictwa Pentakl.

  Organizatorzy przypominają też o trwających zapisach na Wyprawę do Słonecznej Doliny. Wciąż jest też szansa na załapanie się do programu imprezy! Wszystkie dokładne informacje znajdziecie na stronie Kreskonu.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram