Forum Fandom Kluby i grupy IKC Kronos Nowa strona Kronosa

Nowa strona Kronosa

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 56 total)
  • Author
    Participant

Eee... maile są! - popatrz ' Załoga ' - każdy ma maila, tylko w pustym miejscu celowo wycięliśmy @, co sobie nalezy dopisac, aby uzyskać pełny adres.A opis Serwisu Trek.pl jest już chyba teraz taki jak prosiliście?

Piotr
    Keymaster

A opis Serwisu Trek.pl jest już chyba teraz taki jak prosiliście?

Owszem, jest, dziekuje slicznie. 😉

Anonymous
    Guest

Hm witam wszystkich:) Miło wiedzieć że Lubelszczyzna też istnieje w Trekowym świecie. Może by tak nowa stronka??może to by ruszyło ludzi :)?

fluor
    Keymaster

Wiesz, próbowałem się z Lubelszczyzną skontaktować jakiś miesiąc temu, jednak żaden z adresów mailowych podanych na stronie mi nie odpowiedział 🙁 Może akurat gdzieś wyszli...

Anonymous
    Guest

Znaczy trzeba "Zrobić" Lubelszczyznę od początku:) Widzę ze naprawdę dawno nikt tu nie pisał wiec może nowy projekt?? Są chętni?

Senok
    Participant

Co? Jaki nowy projekt? Przecież sam na swoje posty odpowiadać nie będę 😉 . A stronkę robią Jarrod i Belana, nie?Jeśli chodzi o mail'a... przeczytałem punkt 3 informacji o konwencie i zastanawiam się za co dokładniej miałbym zapłacić te ok.30 Latinum? Czy tylko za sam wstęp? Lubię wiedzieć za co płacę.Z drugiej części mail'a rozumiem, że proponujesz spotkanie w celu omówienia szczegółów konwentu. I np.: (to spotkanie) mogłoby być w Lublinie lub Warszawie. Spoko... Tobie jednemu łatwiej chyba przyjechać do Lublina niż nam wszystkim do Warszawy... Pytanie tylko - po co? I nie chodzi tutaj o brak inicjatywy, ale czy nie wygodniej byłoby to omówić wirtualnie? I zawsze w takiej rozmowie mogliby wziąć udział wszyscy Polscy Trekkies - w formie wątka na forum, - jeśli jeszcze taki nie istnieje?

fluor
    Keymaster

Wirtualnie? Bardzo chętnie, zapraszam na naszego zakładowego IRCa. Instrukcję co i jak postaram się zaraz wrzucić na Pogaduszkach. Ustalmy tylko jakiś sensowny termin. Mi praktycznie pasuje codziennie, ale po 20.

Anonymous
    Guest

to w końcu jest jakaś działająca stronka w lublinie czy nie? bo z tej kłótni powyżej nic nie czaje:)

Jarrod
    Participant

to w końcu jest jakaś działająca stronka w lublinie czy nie? bo z tej kłótni powyżej nic nie czaje:)

Też racja, nie ma to jak nieaktualne linki 😎

Konkretnie 'w lublinie' nie ma, jest na hostingu 😆

Star Trek w Polsce

Anonymous
    Guest

Heh, a nie myślał ktoś o przebudowie? Zrobieniu mocniejszego silnika ? np joomla? porządny serwer i własna domena a nie prv??:)

Jarrod
    Participant

Heh, a nie myślał ktoś o przebudowie? Zrobieniu mocniejszego silnika ? np joomla? porządny serwer i własna domena a nie prv??:)

Skąd wiedziałem że to powiesz? Kto ma płacic za serwer? TY? Strona leży u mnie na koncie od.. hm.. paru lat.

Preferujemy też autorskie rozwiazania, nie 'webmsterstwo joomla'. Jeśli masz gotowy projekt grafiki/css to pokaż go.

Jak już pisałem, był taki jeden 'racjonalizator'.. zostało po nim pare niedziałających linków.

Anonymous
    Guest

Serwer jest mój wiec darmowy:) joomla jest systemem darmowym i bezpiecznym, oraz każdy może brać udział w rozbudowie - nie tylko Ci co się na php znają:) css - nie projektowałem jeszcze - po datach ostatnich postów tutaj nie było to zachęcające:) i mam pytanie ... czemu klingoni ??? ja już wole BORG:P

Jarrod
    Participant

Serwer jest mój wiec darmowy:) joomla jest systemem darmowym i bezpiecznym, oraz każdy może brać udział w rozbudowie

Zatem gratuluję. Tylko zapytam, ile szablonów autorskich joomla masz na koncie?

Napiszesz gdzie jest ta maszyna? (może być na pm, jeśli nie chcesz podac na forum)

- nie tylko Ci co się na php znają:)

php, a co to? (heh i lol)

i mam pytanie ... czemu klingoni ??? ja już wole BORG:P

Spójrz w historię lot'u, zostało to postanowiona wieele lat temu. Jako 'młody' możesz postulować. Jeśli uzyskasz poparcie przemyślimy twoj wniosek. Jak na razie dużo gadasz 🙂

Cylonka
    Participant

Jeśli mowa o Borgu to drony które przebywają na statku klingońskim przez parę lat potrafią się stać .. zadziorne 😉 - więc mam tu parę kwestii:MarcoPolo - zakładsz że my biedacy nie znamy się na magii php i css 😉 ok... Zauważ że strona Kronosa ma "ducha" - jeśli wiesz co to znaczy - stowrzyli ją dawno temu ludzie, fani, koledzy, których cenię. Jej "silnik" - stary już, wręcz zabytkowy - to kawalek historii fanklubu. Ja tak do tego podchodze jako webmaster.Mi osobiście bardzo podobało się , że mogłam rok temu podmienić starą grafikę tudzież lekko podszlifować css (tu serdeczne pozdro do Jarroda za wspólne ustalenie szczegółów 🙂 - co przypominało mi restaurowanie starego samochodu jak w Pimp My Ride. Nie sztuka wywalić wszystko i zrobić od nowa. To dokładnie jak z oglądaniem Star Treka - cieszą nas stuningowane wersje reżyserskie starych filmów ale jeśli by za dużo zmienic to nie byłby już stary Star Trek prawda? A btw wiesz ile trudu kosztowało by dopasować grafikę do ramek jakie są w konstrukcji strony? - to było boskie wyzwanie 😉 pozdrawiam życząc szczerszego spojrzenia na historię fanklubów STpokładowa drona

Anonymous
    Guest

Dawno temu zapisałem się do tej strony, i byłem tam przez jakiś czas jako załogant 🙂 Skoro wam nie pasuje joomla trudno 🙂 niczego nie zakładam po prostu ten system ma rozbudowany panel administracyjny i wiele innych ciekawych dodatków, maszyna to komputer mojego znajomego postawiony przy serwerowni w warszawie:) działa od lat bez żadnych problemów:) mam tam 10 baz MySQL ( w tym już 8 wykorzystanych) wiec pomyślałem że jedną mogę przeznaczyć na coś ze świata treka. Co do szablonu - nie nigdy nie robiłem samemu czegoś takiego, przeważnie biorę gotowe i przerabiam na własny użytek:) Ok cenicie historie, niech i tak zostanie przepraszam że cokolwiek śmiałem jako "młody" zaproponować. WYBACZCIE.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 56 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram