Forum Fandom Kluby i grupy IKC Kronos Nowa strona Kronosa

Nowa strona Kronosa

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 56 total)
  • Author
    Posts
  • Senok
    Participant
    #54694

    Bo zielony był zbyt blady... mam nadzieję, że to nie był powód skasowania strony? :>

    Jarrod
    Participant
    #54698

    Bo zielony był zbyt blady... mam nadzieję, że to nie był powód skasowania strony? :>

    Nic nie zostało skasowane, jedynie zablokowane.... Jak masz więcej pytań zapraszam na PM.

    fluor
    Keymaster
    #54711

    Plotki mówią, że to CBA zablokowało stronę Kronosa 😉

    Cylonka
    Participant
    #54713

    Nic nie zostało skasowane, jedynie zablokowane.... Jak masz więcej pytań zapraszam na PM.

    - szkoda, że nie wiem jaki był powód owego 'zablokowania', może translator na klingoński mi nawalił... ? W każdym razie - nie mam już zamiaru jakiegokolwiek komunikatora używać jesli chodzi o wyjasnienie tej sprawy, ani PM, mail, ani Gadu, nic z tych rzeczy.

    Chyba wypiszę się z załogi i zaciągnę na inny okręt, gdzieś, gdzie przynajmniej mnie powiadomią, kiedy mają zamiar wywalić mnie przez śluzę.

    Jarrod
    Participant
    #54714

    - szkoda, że nie wiem jaki był powód owego 'zablokowania', może translator na klingoński mi nawalił... ? W każdym razie - nie mam już zamiaru jakiegokolwiek komunikatora

    ok

    Chyba wypiszę się z załogi i zaciągnę na inny okręt, gdzieś, gdzie przynajmniej mnie powiadomią, kiedy mają zamiar wywalić mnie przez śluzę.

    OK

    Senok
    Participant
    #54721

    Za raz będę was bił i patrzył czy równo puchniecie!!!

    (Belanę i Jarroda)

    Jarrod
    Participant
    #54724

    Za raz będę was bił i patrzył czy równo puchniecie!!!

    (Belanę i Jarroda)

    Mnie? A za co? 😥

    Senok
    Participant
    #54725

    Wy już wiecie za co 😉 .

    Cylonka
    Participant
    #54731

    po co ja tą stronę zasymilowałam w ogóle... ? - Poproszę jakieś namiary na USS Relativity...

    Ech dawno temu bywały walki floty z kolektywem ... że przytoczę sławetną bitwę - resistance is futile a teraz my niedobitki drony, biedaczki, po klingońskich okrętach kątem egzystujemy 😉 - więc nie ma lekko 😀

    Senok
    Participant
    #54752

    Rozumiem, że wszystko jest OK i że teraz ja będę obrywał...

    Cylonka
    Participant
    #54755

    Rozumiem, że wszystko jest OK i że teraz ja będę obrywał...

    - he, he a za co miałbyś obrywać? Raczej należy ci się dodatkowe stanowisko Gł. Doradcy 🙂

    A co do strony - to prace znowu trwają 🙂 - przebudujemy ją wspólnymi siłami.

    Cylonka
    Participant
    #55807

    Taadaaamm ! - oto odnowiona ździebko strona naszego Statku zawisła na właściwym miejsu 😉 - czyli jest tu Strona Kronosa , a 'stara' została zarchiwowana i jest dostępna póki co tutaj: Old Kronos

    fluor
    Keymaster
    #55812

    Wszystko niby fajnie, tylko dział spotkania świeci pustkami od... 2 lat?

    Cylonka
    Participant
    #55839

    - he, he, słuszna uwaga, niemniej nie jest aż tak źle 😉

    Pah Wraith
    Participant
    #56100

    Witam,ponieważ nie zamieściliscie żandnego maila kontaktowego, zwracam się do Was tutaj :)Prosilibysmy wraz z Piotrem, żebyście w miarę możliwości, czasu i chęci 😉 zmienili nieco opis serwisu startrek.pl na swojej stronce, bo jest nieco niefortunny. Zresztą to już obecnie zupełnie nieprawdziwy też ;)Dziękuję i pozdrawiam!

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 56 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram