Forum Trek.pl Newsy Star Trek Nowa seria Star Trek za niewiele ponad rok

Nowa seria Star Trek za niewiele ponad rok

Tagged: ,

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 107 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #8473

    gallery_4_22_7735.jpg

    CBS podjęło decyzję - powstanie nowy serial Star Trek. Premierę zaplanowano na styczeń 2017 roku. Za sterem nowej produkcji stanie Alex Kurtzman, współscenarzysta najnowszych filmów ST.

    Jedyne co o projekcie wiemy to to, że ma opowiadać o nowych postaciach i nie ma być związany z Star Trek Beyond.

    Źródło: Startrek.com

    Breen
    Participant
    #121981

    Świetna wiadomość! Mam tylko nadzieję, że Kucman nie spi..li tego. A już w ogóle będę wniebowzięty jeśli akcja będzie się toczyć w oryginalnej linii czasowej a nie abramsowej..

    The D
    Participant
    #121982

    Scenariusze to nie była najmocniejsza część nowych treków, aczkolwiek Gra Endera (mimo pewnych uwag odnośnie zmian względem książki) wyszła całkiem dobrze, a tam Kurtzman był producentem. Niestety chyba nie oglądałem żadnych seriali w które by się angażował.

    kotek
    Participant
    #121976

     

    Jedyne co o projekcie wiemy to to, że ma opowiadać o nowych postaciach i nie ma być związany z Star Trek Beyond.

    Nowe postacie, nowymi postaciami, ale Spock będzie? 😉

    Piotr
    Keymaster
    #121969

    Szczerze wątpię.

    kotek
    Participant
    #121971

    Foch! To ja nie oglądam!

    Lo'Rel
    Participant
    #122067

    Ale niech jest nowa załoga, czas na zmianę pokoleniową jak przy TOS --> TNG. Niech jest nowa linia czasowa, albo stara, nie jest o czymkolwiek. Niech tylko to będzie dobrze napisane, dobrze zrobione i niech ma w sobie coś z ducha Star Treka. To pokocham i będę oglądał z wypiekami. A jak nie, to cóż, też pewnie będę oglądał, ale bez wypieków.

    snowman
    Participant
    #122072

    Właśnie doświadczyłem wizji... to będzie kontynuacja Star Trek Enterprise. Wreszcie poznamy wszelkie szczegóły dotyczące przebiegu wojny z Imperium Romulańskim. 😆

    I. Thorne
    Participant
    #122075

    Przebieg wojny poznasz w ksiazkach 😛

     

    Ja stawiam na Entka-C. Czasy konczacej sie nibywojny z Klingonami, Romulanie za pasem, Kardazjanie atakujacy Setlik 3. Mamy wiec co prac, jak i jest sporo do odkrycia. Tylko na Boga, niech scenarzysci najpierw obejrza TNG i nastepne i zrozumieja, ze nie moze pojawic sie tam Borg (chyba ze cos rozwali, ale nie wiadomo kto), Ferengi, Dominium i tak dalej.

     

    Zadam pilnowanie linii czasowej!!!

    snowman
    Participant
    #122622

    Takie tam...

    swgs1994
    Participant
    #122623

    Star Trek: Shattered Universe?

    snowman
    Participant
    #122626

    Nie sądzę. 😛 W każdym razie mam szczera nadzieję, że serial nie będzie zawierał najdrobniejszych nawet odniesień do Mirror Universe.

    Slawek
    Moderator
    #122627

    Gorsze od Enterprise i Archera raczej nie będzie.

    snowman
    Participant
    #122628

    A niechby okazał się lepszy nawet od TNG, choć to najpewniej marzenie ściętej głowy. Najważniejsze jednak, by rozkręcał się szybciej od DS9. W obecnych realiach żaden z decydentów CBS nie będzie czekał do szóstego sezonu...

    Melnikor
    Participant
    #122630

    Zwłaszcza że z tego co zapowiadali każdy sezon ma być oddzielną historią, możliwe nawet że osadzoną w innym okresie.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 107 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram