Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Nowa produkcja z cyklu BSG - The Plan

Nowa produkcja z cyklu BSG - The Plan

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • cinus
    Participant
    #4462

    Edward James Olmos powiedział w wywiadzie dla SCI FI Wire, iż ma nadzieję, że nadchodzący film nawiązujący do BSG - The Plan, którego będzie reżyserem a zarazem jednym z głównych bohaterów (William Adama) - zachęci nowych widzów do obejrzenia samego serialu.

    [more]Według wypowiedzi Olmosa The Plan nawiązuje w zasadzie do wszystkich odcinków BSG. Wszędzie widzieliśmy, że Cyloni zostali stworzeni przez ludzi, jest ich wielu, a niektórzy nawet nie wiedzą, że są Cylonami. Oraz... mają plan. To jest ten plan, to, co doprowadziło do tego, co się stało.

    Warto wspomnieć, iż Olmos odpowiada za reżyserię kilku epizodów samego serialu, lecz zauważył, że The Plan było dla niego unikalnym wyzwaniem. Film ma ukazać także zniszczenie kolonii ludzkich z punktu widzenia Cylonów.

    Produkcja ma różnić się od serii głównie owym punktem widzenia, ma przedstawić inną drogę do zrozumienia jej. Zarazem, będziemy mieli okazję poznać dogłębnie filozofię Cylonów, a dla wszystkich nowych widzów, ukaże kilka scen z epizodów i miniserii.

    Źródło: SCI FI Wire[/more]

    Barusz
    Participant
    #70117

    Gdzieś już było pisane, że ma być film opowiadający o tym, jak Cavil żył we flocie jeszcze przed wydarzeniami z końcówki drugiego sezonu. To ten sam? ;> Bo w sumie chętnie bym obejrzał, jak facet, który obcym ludziom, przy pierwszym spotkaniu opowiada o swoim ateizmie został oficjalnym kapelanem pani Prezydent, w owych czasach już bardzo religijnej osoby ;> 😉

    Barusz
    Participant
    #71690

    Oczywiście na youtube.com można obejrzeć klip reklamowy rzeczonej produkcji. Mnie nie porwał ;> (prawdę mówiąc nawet nie spowodował, że zwiększyła mi się ochota na zapoznanie się z tymi dwunastoma ostatnimi odcinkami BSG, których jeszcze nie widziałem).

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram