Forum Trek.pl Newsy Star Trek Nowa odsłona oficjalnej strony Star Trek

Nowa odsłona oficjalnej strony Star Trek

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #5692

    Po ponad dwuletniej stagnacji oficjalna strona StarTrek.com została przebudowana. Zawartość strony podzielono na 6 działów: wiadomości, wideo, baza danych, galerie, forum i sklep.

    [more]

    Dołączona grafika

    Dział wideo pozwala na oglądanie odcinków bezpośrednio ze strony (o ile oczywiście pozwala na to geograficzne ograniczenie).

    Baza danych została wzbogacona o informacje z najnowszego filmu Star Trek (2009), a w galeriach można odnaleźć przejawy fanowskiej aktywności na fotkach kostiumów, gadżetów i spotkań z aktorami ST.[/more]

    OmegaOne
    Participant
    #91328

    Moim skromnym zdaniem stronka ssie. Znacznie lepiej wizualnie prezentowała się poprzednia wersja.

    Infango
    Participant
    #91330

    to że ta strona jest kiepska to nic nowego ( od pierwszej jej wersji jest kiepsko ), ale fakt że jako mieszkańiec naszego pięknego kraju nie mogę sobie w sposób legalny zapuścić z tej strony ST VOY SCORPION to .... ( wiem że mogę to obejść ale sam niesmak pozostaje )

    Toreth
    Participant
    #91334

    Faktycznie, żadna rewelacja. A do tego nie mogę się zalogować :glare:

    Lo'Rel
    Participant
    #91335

    Specjalnie to nie mają się czym chwalić. Kiepsko.

    perekel
    Participant
    #91336

    Rewelacji nie ma, fakt... 🙁

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram