Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Nowa kolekcja filmowa

Nowa kolekcja filmowa

Viewing 7 posts - 16 through 22 (of 22 total)
  • Author
    Posts
  • Jamjumetley
    Participant
    #98018

    Zgodnie z rozpiską, Star Trek powinien być dostępny dopiero od jutra, jednak już dziś był do nabycia w EMPiK-u.

    Slawek
    Moderator
    #98039

    A to nie miało przypadkiem kosztować 20zł? Widziałem "książkę" dziś w sklepie i zdziwiłem się, gdy ujrzałem cenę 29zł, czyli dokładnie tyle ile kosztuje normalne jednopłytowe wydanie DVD.

    Jamjumetley
    Participant
    #98047

    19,99 PLN to tylko w prenumeracie.

    Slawek
    Moderator
    #98048

    Pfff, to naprawdę lepiej kupić zwykłe dvd. Nie wspominając o wydaniu blu-ray, które można mieć już za niecałe 50zł.

    The D
    Participant
    #98978

    19,99 PLN to tylko w prenumeracie.

    No i za pierwszy numer, na zachętę.

    Pfff, to naprawdę lepiej kupić zwykłe dvd.

    Powiedziałbym, że wychodzi mniej więcej to samo: Ten sam dystrybutor, ta sama płytka, różne opakowania - jedni wola plastikowe pudełko inni kartonową książeczkę.

    Slawek
    Moderator
    #98979

    inni kartonową książeczkę.

    Poważnie są tacy? Jeśli mam do wyboru wydanie "z gazety" i wydanie oryginalne za tę samą cenę, to bez zastanowienia biorę normalną edycję. Ot choćby aby lepiej się prezentowała na półce.

    Swoją drogą, większość nowości filmowych jakie widzę szybko tanieje do nawet 30zł za edycję specjalną dwupłytową, a jeden durny star trek ciągle stoi po 69zł w wersji 2DVD.

    Jamjumetley
    Participant
    #99428

    Dziś powinna do kiosków zawitać Planeta Małp. Nie wiem jak w innych miastach, ale u siebie obskoczyłem kilka kiosków, odwiedziłem EMPiK i nigdzie nie mają.

Viewing 7 posts - 16 through 22 (of 22 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram