Forum Trek.pl Newsy Star Trek Nowa gra wideo Star Trek zadebiutuje w przyszłym roku

Nowa gra wideo Star Trek zadebiutuje w przyszłym roku

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #6648

  W przyszłym roku ma wejść na rynek gra wideo Star Trek. Jej producentami będą NAMCO BANDAI i wytwórnia Paramount Pictures. NAMCO BANDAI będzie odpowiedzialna za dystrybucję gry, której premiera odbędzie się wkrótce po przewidzianej na 17 maja 2013 premierze Star Trek XII. Akcja gry ma być osadzona w nowym uniwersum JJ Abramsa i będzie dostępna w wersjach na Xbox 360, PlayStation 3 i komputery PC. Oto promocyjne wideo, pokazane na targach E3 w 2011:

  [more]

  Gracze będą mogli kontrolować postacie Kirka i Spocka, walczących ramię w ramię ze śmiertelnym wrogiem, który próbuje podbić galaktykę. Przyjaźń Kirka i Spocka staje się coraz silniejsza, a sama fabuła buduje pomost między wydarzeniami ze Star Trek (2009) a sequelem.

  Scenariusz gry napisała laureatka nagrody BAFTA, Marianne Krawczyk, we współpracy z Roberto Orci i Alexem Kurtzmanem, współscenarzystami Star Trek 2009 oraz sequela tego filmu.

  Wersja przedprodukcyjna gry została pokazana w 2011 roku na targach Electronic Entertainment Expo. Magazyny PlayStation: The Official Magazine i Official Xbox Magazine nazwały ją "Najwartościowszą z Gier", a CNN umieścił ją na swej liście "Top 5 Games of E3 2011".

  Źródło: Startrek.com[/more]

  Cross
  Keymaster
  #104153

  I znowu zwykła nawalanka, tyle że w sosie ST...

  Magazyny PlayStation: The Official Magazine i Official Xbox Magazine nazwały ją "Najwartościowszą z Gier"

  Umiaru już nie ma w reklamie.

  perekel
  Participant
  #104162

  Taki Mass Effect z Kirkiem i Spockiem... 🙁

  Breen
  Participant
  #104174

  Śmierdzi mi tu konsolowym badziewiem. Do tej pory najlepiej w świecie Star Treka radził sobie świętej pamięci Interplay. W Klingon Academy nadal gra aiele ludzi(ci ktorzy sa w stanie uruchomić grę), Starfleet Command 1 i 2 też były dobrze przyjęte. Bethesda niestety nie postarała się tworząc ST legacy bo gra była płytka i bez polotu, a ograniczona przestrzeń kosmiczna i nieproporcjonalne ciała niebieskie(planeta była tylko kilkakrotnie większa od okrętu!) były żałosne.Szkoda, że nie zaserwują nam gry w stylu Klingon Academy, z lepsza oprawa graficzną.. No cóz, tyle dobrze, że w świecie Star Trek cos się dzieje.

  Jamjumetley
  Participant
  #104188

  Klingon Academy może już uruchomić praktycznie każdy, bo w zeszłym roku jeden z fanów wziął się za stworzenie łatki. Na Viście lata mi bez problemu i rzeczywiście jest to jedna z najlepszych trekowych gier. Starfleet Command natomiast trochę mi się nudził.

  Co do Star Trek: Legacy - była to próba pójścia na łatwiznę, bo twórcy lekko przerobili (swoją drogą - ciekawą) Star Trek: Armada. Była krótka, banalna, toporna w sterowaniu i o za bardzo wygórowanych wymaganiach systemowych.

  Cross
  Keymaster
  #104200

  Zapominacie o starych przygodówkach, które miały naprawdę fajny klimat i genialnie oddawały ducha TOS 🙂

  Dołączona grafika

  Diabeu
  Participant
  #104472

  Śmierdzi mi tu konsolowym badziewiem.

  WTF?

  Slawek
  Moderator
  #104473

  Śmierdzi mi tu konsolowym badziewiem.

  WTF?

  Dołączona grafika

  fluor
  Keymaster
  #104489

  Cross: zacna gierka 🙂

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram