Forum Fantastyka Star Trek Nowa gra star trek!

Nowa gra star trek!

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • Slawek
    Moderator
    #2036

    Jak podaje firma Simon & Schuster - trwają prace nad nową grą z serii Star Trek (A JEDNAK!). Firma ta znana jest z takich gier jak Dominion Wars czy Starship Creator. Nowa gra miałaby nawiązywać do serii DS9 a dokładnie okresu wojny z Dominium. Nie wiadomo jeszcze czym dokładnie będzie ta gra, ale pewne jest, że dowodzić będziemy okrętem którejś ze stron konfliktu. Jednak prawdopodobne jest, że w grze będzie też opcja walki na powierzchni planet - jednak S&S nie zdradził na razie jak to będzie wyglądać.

    Tak więc mimo naszych spekulacji, jednak coś w trekowym świecie się ruszyło :D. Gra dostępna będzie tylko na PC (konsole - precz). Więcej informacji znajdziecie na stronie S&S.

    Krusty
    Participant
    #17730

    Dobre T'reker tylko ciekawe kto ci w to dziś uwierzy... 1 kwietnia.

    Piotr
    Keymaster
    #17731

    Niom, na T'Rekera trzeba dzis uwazac, ostatnio kilku osobom wcisnal ze bedzie ST XI. 😉

    Slawek
    Moderator
    #17732

    Ech... mogłem poczekać z tym newsem do jutra... Przecież mówiłem, że na oficjalnej stronie jest info!

    Coen
    Participant
    #17734

    A możesz podać link bezpośrednio do tych info? Bo jakoś nie znalałem

    Reyden
    Participant
    #17735

    Wszystko było by Git , gdyby nie jeden szczegół , firma S&S juz nie będzie się zajmowac tworzeniem gier komputerowych

    fluor
    Keymaster
    #17736

    T'Reker, pomyliło ci się chyba z tą kolejną częścią Dominion Wars ;)Nowa trekowa gra ma wykorzystać falę popularności Entka (jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało 😛 ) i być raczej hybrydą przygodówki i innych gatunków, coś a la ST:Generations czy bardzo stara (ale też fajna) ST:25th anniversary. Linka niestety nie zapodam, bo go zapomniałem, jak to zwykłem robić w istotnych sprawach 😀

    Krusty
    Participant
    #17739

    Tak a ja słyszałem że LucasArts ma wydać nową trekową grę ;).

    Slawek
    Moderator
    #17762

    Eee... ten tego, no... ekhm... PRIMA APRILIS... :P.W zeszłym roku jednak o wiele lepiej mi to wyszło 😈 😈 😈

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram