Forum Fandom Opowiadania Komentarze [Nowa Federacja] - Komentarze

[Nowa Federacja] - Komentarze

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • Reyden
    Participant
    #2230

    Oto znacznie zmieniona wersja mojego pierwszego opowiadania P.S. Akcja się zaczyna w roku 2381 , Federacja dysponuje technologią z kwadrantu Delta oraz ma nowego - bardzo potężnego sojusznika

    Coen
    Participant
    #21390

    No Rey, nie sposób cie nie pochwalić. Opowiadanie o klase albo i dwie wyzej od poprzedniego. Są jakieś opisy (choc mało, ale z drugiej strony mnie przed chwila za to też zrugano) a ich brak był przedtem najwieksza bolaczką.

    Jednak nie ustrzegłes się innego powaznego błędu: Za krótkie! Jakby to zbić w kupe to nei wiem czy wyszłaby z tego strona. Zdecydowanie powinno byc więcej.

    fluor
    Keymaster
    #21400

    Kolejny tekst, całkiem znośny nawet, ale szczerze mówiąc wiele mu brakuje, choćby z zakresu językowej poprawności i interpunkcji ułatwiającej czytanie.Dość dobry prolog, chociaż nieco razi to nagromadzenie szczegółów technicznych - marzy mi się, żeby kapitan okrętu zrobił sobie drobną przechadzkę po maszynowni i innych kluczowych pomieszczeniach, zapoznał się ze swymi oficerami, by zbudować jakieś życie na tym okręcie, rozwinąć ten wątek. A spotykani oficerowie mieliby okazję do pochwalenia się nadzwyczajnymi osiągami okrętu itp.Reyden, pracuj nad tym tekstem, co jakiś czas go czytaj i zmieniaj, dopisuj nowe części a może wyjdzie z tego coś fajnego 🙂

    Domko
    Participant
    #21404

    Rzeczywiście, ze względu na skąpą interpunkcję średnio się czyta. Ogólnie jednak jednostka ma dość interesujące możliwości i mam nadzieję, że w kolejnych częściach będzie mogła je wykorzystać.A tak przy okazji zwróciłem uwagę na imiona niektórych członków załogi. Brzmią dziwnie znajomo. Kapitanem jest Christopher Plummer - tak nazywał się aktor grający generała Chang w Star Trek VI. Z kolei Brex to imię inżyniera z gry Bridge Commander.Nie uważam tego za wadę, ale proponowałbym większą oryginalność w wymyślaniu imion.Czekam na dalszy ciąg.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram