Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Nowa Battlestar Galactica - jest potwierdzenie

Nowa Battlestar Galactica - jest potwierdzenie

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • Jamjumetley
  Participant
  #4902

  We wczorajszym newsie pod tytułem - [topic="6206"]Bryan Singer wyreżyseruje Galacticę?[/topic] napisaliśmy o możliwości powstania kinowej wersji Battlestar Galactica nieopartej na żadnej z powstałych ekranizacji telewizyjnych. Dziś bazując na wpisie dokonanym przez Entertainment Weekly możemy te doniesienia potwierdzić jak również fakt, że Bryan Singer film wyreżyseruje oraz wyprodukuje we współpracy z Glenem Larsonem.

  Źródło: Sci Fi Wire

  Infango
  Participant
  #76511

  No i wiem jak rozwiążą problem z powstaniem nowego serialu, bo tak mocna licencja i poszła do piachu. Caprica będzie zupełnie innym serialem lub może i ona sama jest wstępem do nowej wersji całej historii. Jak by nie było będzie ciekawie !!

  Jedi Nadiru Radena
  Participant
  #76513

  Najgorszy koszmar spełniony... A tak szczerze: po co komu nowy BSG? Glenowi Larsonowi, który ciągle sobie pluje w brodę, że pozwolił Moore'owi z gniotu zrobić arcydzieło? Nielicznym fanom starego BSG, którzy do dnia dzisiejszego nie mogą przeboleć, że Starbuck to kobieta? Mam tylko nadzieję, że z tego durnego pomysłu wyjdzie coś dobrego. I że Singer wróci do formy, jaką prezentował w X-Men 1 i 2.

  Jamjumetley
  Participant
  #76516

  Oj - od razu przeboleć... Mi bardziej odpowiada oryginalny. A to, że ma być kolejna wersja, a nie kontynuacja któregoś z seriali, to nieporozumienie. Ciekawe czy w tej nowej wersji będzie Atena... :wub:

  Dalek
  Participant
  #76523

  Kolejna wersja BSG mi nie przeszkadza. Ciesze się za to, że nie będą na siłę kontynuować wersji z 2004 (Caprica się nie liczy, to zupełnie inny klimat, zupełnie inny serial), wprowadziło by to tylko dodatkowe komplikacje i zamieszanie. Poza tym jak widać po końcówce 4 sezonu autorzy już się trochę wypalili. Nowa wersja w niczym nie umniejszy sukcesu poprzednika. Jak mi się spodoba to będę ją oglądał, a jak nie to sobie daruje tak jak darowałem sobie klasyczne BSG.

  Infango
  Participant
  #76525

  Jak mi się spodoba to będę ją oglądał, a jak nie to sobie daruje tak jak darowałem sobie klasyczne BSG.

  Popieram ja "klasycznego" BSG obejrzałem 10 min i wiedziałem że wystarczy 😎

  Dzik
  Participant
  #76552

  Jak dla mnie, im więcej dobrych seriali i filmów sci-fi, tym lepiej 🙂

  Aquenral
  Participant
  #76940

  A mnie ten pomysł się nie podoba kompletnie. Film kinowy BSG w realiach RDM? Proszę bardzo!Ale w żadnym wypadku TOS, bo będzie tragedią.Starbuck mężczyzną? :<

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram