Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Nowa Battlestar Galactica - jest potwierdzenie

Nowa Battlestar Galactica - jest potwierdzenie

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Participant

We wczorajszym newsie pod tytułem - [topic="6206"]Bryan Singer wyreżyseruje Galacticę?[/topic] napisaliśmy o możliwości powstania kinowej wersji Battlestar Galactica nieopartej na żadnej z powstałych ekranizacji telewizyjnych. Dziś bazując na wpisie dokonanym przez Entertainment Weekly możemy te doniesienia potwierdzić jak również fakt, że Bryan Singer film wyreżyseruje oraz wyprodukuje we współpracy z Glenem Larsonem.

Źródło: Sci Fi Wire

Infango
    Participant

No i wiem jak rozwiążą problem z powstaniem nowego serialu, bo tak mocna licencja i poszła do piachu. Caprica będzie zupełnie innym serialem lub może i ona sama jest wstępem do nowej wersji całej historii. Jak by nie było będzie ciekawie !!

Jedi Nadiru Radena
    Participant

Najgorszy koszmar spełniony... A tak szczerze: po co komu nowy BSG? Glenowi Larsonowi, który ciągle sobie pluje w brodę, że pozwolił Moore'owi z gniotu zrobić arcydzieło? Nielicznym fanom starego BSG, którzy do dnia dzisiejszego nie mogą przeboleć, że Starbuck to kobieta? Mam tylko nadzieję, że z tego durnego pomysłu wyjdzie coś dobrego. I że Singer wróci do formy, jaką prezentował w X-Men 1 i 2.

Jamjumetley
    Participant

Oj - od razu przeboleć... Mi bardziej odpowiada oryginalny. A to, że ma być kolejna wersja, a nie kontynuacja któregoś z seriali, to nieporozumienie. Ciekawe czy w tej nowej wersji będzie Atena... :wub:

Dalek
    Participant

Kolejna wersja BSG mi nie przeszkadza. Ciesze się za to, że nie będą na siłę kontynuować wersji z 2004 (Caprica się nie liczy, to zupełnie inny klimat, zupełnie inny serial), wprowadziło by to tylko dodatkowe komplikacje i zamieszanie. Poza tym jak widać po końcówce 4 sezonu autorzy już się trochę wypalili. Nowa wersja w niczym nie umniejszy sukcesu poprzednika. Jak mi się spodoba to będę ją oglądał, a jak nie to sobie daruje tak jak darowałem sobie klasyczne BSG.

Infango
    Participant

Jak mi się spodoba to będę ją oglądał, a jak nie to sobie daruje tak jak darowałem sobie klasyczne BSG.

Popieram ja "klasycznego" BSG obejrzałem 10 min i wiedziałem że wystarczy 😎

Dzik
    Participant

Jak dla mnie, im więcej dobrych seriali i filmów sci-fi, tym lepiej 🙂

Aquenral
    Participant

A mnie ten pomysł się nie podoba kompletnie. Film kinowy BSG w realiach RDM? Proszę bardzo!Ale w żadnym wypadku TOS, bo będzie tragedią.Starbuck mężczyzną? :<

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram