Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa Nooooo to mam dla was ciekawa propozycje.....

Nooooo to mam dla was ciekawa propozycje.....

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 56 total)
  • Author
    Posts
  • Seldon
    Participant
    #9183

    Brrr... Przerażająca perspektywa... Dla odmiany powiem, że nie pałam entuzjazmem do tego pomysłu. 😉 Lepiej oszczędzę wszystkim widoku mojej beznadziejnej persony. A i tak nie mam aktualnego zdjęcia (wszystkie poszły na legitymacje 🙂 ).

    drupi
    Participant
    #9184

    Co wy tak sie boicie ukazac swoja persone publicznie przeciez nie mozemy byc wszyscy tacy paskudni to niemozliwe. ja jak sie dobiore do skanera to wam pokaze jak wygladam a co

    Q
    Participant
    #9185

    Kobietom zalezy tylko na jednym...

    Wlasnie na tym na czym podobno tylko facetowi zalezy... 😉

    (to juz wiadomo???)

    Seldon
    Participant
    #9186

    Oj, mam niczym nieuzasadnione wrażenie, że tym naraziłeś się, Q, na gniew całej żeńskiej populacji użytkowników forum... 😛 Aż się boję pomyśleć, co się z tobą stanie... Brrr... 😉

    Liranna
    Participant
    #9188

    To zależy co miał na myśli. Jakoś nie bardzo zrozumiałam co chciał przez to powiedzieć.

    Anonymous
    Guest
    #9190

    I tu się mylicie kobiety nie zwracają uwagi na wygląd. Dla nich liczy się wnętrze i poczucie bezpieczeństwa. To raczej panie powinny się obawiać nas facetów bo z nas są takie wredne istoty, które tylko na wyglad patrzą...Pozdrawiam Adahl.

    Liranna
    Participant
    #9191

    Ja tam nie przejmuję się innymi. Jeśli zdecydujecie to umieszczę swoje zdjęcia, chociaż to co jest moim awatarem to własnie przerobione moje zdjęcie, a więc i tak wiecie jak wyglądam.

    Anonymous
    Guest
    #9192

    I tu się mylicie kobiety nie zwracają uwagi na wygląd. Dla nich liczy się wnętrze i poczucie bezpieczeństwa. To raczej panie powinny się obawiać nas facetów bo z nas są takie wredne istoty, które tylko na wyglad patrzą...

    Nie wszyscy... 🙂 Chociaż nie powiem, taki na przykład odpowiedni ;D

    kolor włosów byłby mile widziany. Jeśli jednak kobieta ma wspaniały charakter, to jak myślicie...Co jest ważniejsze? Wygląd się z wiekiem zmienia, kolor oczu (szkła kontaktowe 😉 ) i włosów można zmienić...A charakteru nie bardzo...

    Aaaaa, dość filozofii 😀

    Anonymous
    Guest
    #9193

    Każdy ma swój gust, ale ja myślę że tego nie da się opisać. Kobieta poprostu musi mieć coś w sobie. Jednym spodoba się to drugim to, tak już jest. Pozdrawiam Adahl.

    Anonymous
    Guest
    #9194

    Każdy ma swój gust, ale ja myślę że tego nie da się opisać. Kobieta poprostu musi mieć coś w sobie. Jednym spodoba się to drugim to, tak już jest.

    I to jest chyba najlepsze podsumowanie... Popieram w 100%...

    OmegaOne
    Participant
    #9199

    .... wypada dorzucic.... jedyne, sluszne i wlasciwe... 8)

    Tom
    Participant
    #9203

    Do wszystkich: Jeżeli jakaś/jakiś kobieta/mężczyzna nie akceptuje Cię takim jakim/jaką jesteś (czy z wyglądu, czy z charakteru) to po prostu nie jest ona/on Ciebie warta/warty; natomiast, jeżeli naprawdę Cię kocha, to takie błache sprawy jak wygląd nie będą w niczym przeszkadzać.Jeżeli jakiejś dziewczynie nie podoba się to, że jestem otyły, to niech idzie precz, szukać jakiegoś superchudzielca, który, jak się schyli to się połamie. Ja też wyglądam tak jak wyglądam, ale nie zamierzam z tego powodu zamykać się w szafie i nie wychodzić do końca życia. "Trza" chodzić z podniesioną głową! I akceptować siebie, takim jakim się jest.

    Kronos
    Participant
    #9208

    Pomysł ze zdjęciami jest super 😀 śmiało ludziska nikt się śmiać nie będzie 😉 A moje zdjęcie już częściowo znacie , tyle że po przeróbce 😉 No to gdzie wysyłamy ❓

    Reyden
    Participant
    #9212

    Ja mogę się zająć stworzeniem stronki Tylko że narazie się bawię Frontpage 2000 ( strona ligi w nim powstała )Moze cosik lepszego wyczaruje za pomoca Dreamweavera ( czy jakoś tak )

    OmegaOne
    Participant
    #9252

    noooo ludziska glosowac zoastalo jeszcze 7 dni...

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 56 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram