Forum Trek.pl Newsy Star Trek Nimoy 'obecny' w nadchodzącym filmie Star Trek

Nimoy 'obecny' w nadchodzącym filmie Star Trek

Viewing 11 posts - 16 through 26 (of 26 total)
  • Author
    Posts
  • zdarom
    Participant
    #62195

    Wszystko fajnie tylko nie wszyscy z nas (forumowicze) będą w stanie dostać się do stolicy, po prostu odległość. Chyba że kilka spotkań w stolicy ale swojego województwa.

    Eviva
    Participant
    #62206

    Wszędzie powinny być po prostu takie kluby - lub zrzeszenia, spotykające się co jakiś czas.

    Lo'Rel
    Participant
    #62223

    Nawet tak można by zorganizować pokazy w kilku większych miastach. To jest do zrobienia.

    Eviva
    Participant
    #62226

    Nawet tak można by zorganizować pokazy w kilku większych miastach. To jest do zrobienia.

    Gdy się chce, to wszystko jest do zrobienia, choc ja się nie podejmuję nawet próbować - jedyne, co mi dobrze wychodzi, to siedzenie w domu i klepanie w komputer.

    Piotr
    Keymaster
    #62227

    Przeciez sa oddzialy regionalne, pozostalosc po POGF, niektore nadal aktywne. Zajrzyjcie do "Dzialy regionalne" na dole forum.

    fluor
    Keymaster
    #62230

    To jest kwestia ceny. Stolice województw? Znaczy się robić pokazy, by przyszło kilka osób plus rodzina? Wiem, że bilety kolejowe nie są tanie, sam pokaz także nie musi być gratis, ale przecież jeśli ktoś chce to odłoży 15 zł miesięcznie (3-4 piwa lub 2-3 paczki fajek albo 2 godziny pracy) i do premiery uzbiera prawie 150zł.Nic nie stoi też na robieniu lokalnych spotkań, zresztą chyba zawsze tak było, że się ludzie zbierali na takie okazje 🙂

    Eviva
    Participant
    #62251

    Potrzeba więc jedynie dobrego organizatora, takiego z fajerem, pomysłami, a najlepiej, żeby i z dojściami. Ech, stworzyć by taki klub w Warszawie... Byłabym uszczęśliwiona. już go widzę oczami duszy - sala urządzona jako TOSowy mostek...wszędzie odpowiednia symbolika... Dystrybutory coli i batoników ucharakteryzowane na replikatory... Wejście za okazaniem legitymacji z odpowiednią sygnaturą... znaczki klubowe w kształcie grotu... i tak dalej... Łza się w oku kręci.

    Lo'Rel
    Participant
    #62255

    Eviva, chyba cie poniosło 🙂 ale było by super zobaczyć coś takiego w tym kraju.

    fluor
    Keymaster
    #62257

    No to najbliżej do konwentu lub jakiejś imprezy, bo takie miejsce nie utrzyma się samo "za okazaniem legitymacji" (wypisz wymaluj wejściówka). Ciekawy pomysł Eviva, przy okazji Treksfery będziemy ozdabiali jedną salę i wtedy Twoja kreatywność naprawdę się przyda.

    Eviva
    Participant
    #62261

    No to najbliżej do konwentu lub jakiejś imprezy, bo takie miejsce nie utrzyma się samo "za okazaniem legitymacji" (wypisz wymaluj wejściówka). Ciekawy pomysł Eviva, przy okazji Treksfery będziemy ozdabiali jedną salę i wtedy Twoja kreatywność naprawdę się przyda.

    Mam pewien pomysł, ale to już chyba Ci poślę na GG, jeśli się do mnie odezwiesz 13906935. Nie jest to pomysł odkrywczy, ale mógłby być niezły.

    fluor
    Keymaster
    #62287

    Odezwę się, jak najbardziej. Chociaż pomysły najlepiej wrzucać na forum organizacyjnym, może ktoś inny się na nim pozna lepiej niż ja. Tak btw rozmawialiśmy sobie z Vasharem i doszliśmy do wniosku, że trzeba będzie zrobić jakieś zebranie "terenowe" - szczegóły wkrótce.

Viewing 11 posts - 16 through 26 (of 26 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram