Forum Trek.pl Newsy Star Trek Nimoy 'obecny' w nadchodzącym filmie Star Trek

Nimoy 'obecny' w nadchodzącym filmie Star Trek

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
  • Author
    Participant

Reżyser J.J. Abrams powiedział niedawno reporterom, że w grze Zachary'ego Quinto ujrzymy to, co dostrzec można było w aktorstwie jego poprzednika, Leonarda Nimoy'a.

[more]Stary Spock ma być 'obecny' we wszystkich scenach. Sam Abrams określił grę Nimoy'a jako niesamowitą, co jest nie lada komplementem.

Quinto jest następcą Nimoy'a w roli Wolkana i pierwszego oficera U.S.S. Enterprise - Spocka; będzie on jednak odgrywać młodszą wersję tej postaci.

Abrams mówiąc o współpracy z Nimoy'em powiedział, ze było to wspaniale doświadczenie.

Informacja zaczerpnięta z serwisu SCIFI Wire.[/more]

Eviva
    Participant

Dobrze, że Nimoy będzie obecny - bez niego byłoby mi trochę smutno. Jest już co prawda mocno przedatowany, ale i tak go lubię. Mam nadzieję, że Quinto stanie na wysokości zadania. Życze mu tego, bo inaczej czeka go manto od wszystkich fanklubów w Stanach, a trochę tego jest.Uwaga głupia, jak wszystkie moje. Wiem.

biter
    Participant

Eviva ja wiem o twoich fascynacjach ale jednak obawiam się o postac Spocka w tym filmie. nikt nie powtórzy Nimoya a jak będzie sie za bardzo starał to sie strasznie śmieszny zrobi.

Eviva
    Participant

Eviva ja wiem o twoich fascynacjach ale jednak obawiam się o postac Spocka w tym filmie. nikt nie powtórzy Nimoya a jak będzie sie za bardzo starał to sie strasznie śmieszny zrobi.

Zobaczymy. w najgorszym razie będzie się z czego pośmiać, a to tez pozytyw.

Lo'Rel
    Participant

Ponoć Quinto jest fenomen w roli Spocka, ale przyjdzie nam jeszcze poczekać żeby się przekonać:) a co Wy na to, żeby zorganizować jakiś spotkanie na premierze filmu, powiedzmy w stolicy? nic oficjalnego, po prostu forumowicze z treka?

Eviva
    Participant

Ponoć Quinto jest fenomen w roli Spocka, ale przyjdzie nam jeszcze poczekać żeby się przekonać:) a co Wy na to, żeby zorganizować jakiś spotkanie na premierze filmu, powiedzmy w stolicy? nic oficjalnego, po prostu forumowicze z treka?

Kto jak kto, ja jestem za. Obiecuję być grzeczna i nikogo nie obrażać, gdy nie zechce przyznać, że Nimoy to (i tu następuje treść całego "Słownika Wyrazów Afirmatywnych")

biter
    Participant

Ja tam jestem za. może być ciekawie. Wszyscy mamy założyć czapeczki z długimi uszami i przypiąć Fazery do paska;> Eviva no nie bądź taka po co być grzeczną nie lepiej terochę narozrabiać

Eviva
    Participant

Ja tam jestem za. może być ciekawie. Wszyscy mamy założyć czapeczki z długimi uszami i przypiąć Fazery do paska;>

Eviva no nie bądź taka po co być grzeczną nie lepiej terochę narozrabiać

Mnie lepiej nie dawać fazera do ręki. A po co być grzeczna? Czasem warto. By człeka nie wybanowali na deszcz.

biter
    Participant

Jeszcze nigdzie cię nie wybanowali więc nie ma się czym martwić. a na deszcz. deszcz trochę głowę schłodzi i po kłopocie.

fluor
    Keymaster

Spotkanie na premierze jak najbardziej się odbędzie, za wcześnie jednak by coś planować.

Eviva
    Participant

Na marzenia nigdy nie jest za wcześnie.

Lo'Rel
    Participant

E tam, to nie marzenia, ale coś co można bez większych nakładów zorganizować.

Eviva
    Participant

E tam, to nie marzenia, ale coś co można bez większych nakładów zorganizować.

Jak napisałam, jestem za, ale sam nic nie zrobię. nie mam za grosz energii i zdolności organizatorskich.

fluor
    Keymaster

Samo przyjście na premierowy seans (będą informacje o miejscu i godzinie) nie jest chyba wielkim wysiłkiem 🙂 Marzy nam się jeszcze by na Treksferze też był pokaz promocyjny filmu, ale... póki co za wcześnie by uzyskać od Paramountu albo dystrybutora jakieś konkrety.

Lo'Rel
    Participant

Fajnie by było zorganizować coś takiego, to by było na prawdę COŚ w trekowym życiu w Polsce.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram