Nieobecności

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 129 total)
  • Author
    Posts
  • Eric Keitel
    Participant
    #42339

    Zgłaszam nieobecność do środy. Mam mnóstwo nauki, a na komputer zwyczajnie nie mam więcej jak godzinę dziennie... Jeżeli stanie się coś ważnego - piszcie na gg / maila. Postaram się odpisać jak najszybciej.

    Eric Keitel
    Participant
    #42364

    Jednak przez wrednego wirusa muszę przedłużyć nieobecność... Jutro z jakiejś kafejki / korzystając z kompa brata ściągnę posty z Exc i korzystając ze satrego laptopa odpisywać będe 'na sucho' - gdzieś dwa razy w tygodniu wysyłając posty na listę. Raport też najwcześniej pojutrze... Jakby się stało coś pilnego, Fluor i Anka mają mój numer telefonu. Na spotkaniu mazowieckim w niedzielę też będe....

    Arille
    Participant
    #42430

    W związku z niedająca zapomniec o sobie sesją, zgłaszam nieobecność aż to odwołania.Edit:Mam teminy praktyk i wygląda na to że przez najbliższe 2 miesiące mnie nia ma. Postaci zawieszam.Pozdrawiam.Jedyna pokładowa romulanka.

    Unicorn
    Participant
    #42659

    Muszę niestety zgłosić bezterminową nieobecność 🙁 Niestety odłaczyli mi internet w domu..... Tata zgłosił założenie innego łacza, ale mieliśmy czekac 30 mdni a czekamy prawie 2 miesiące no i w końcu umowa z neostradą się skończyła 🙁 Będe się starać pisać z kompturerów rodzinki, ale przyjaciół.... Ale raczej nie często... Dlatego też proszę o usprawiedliweienie tych tygodni kiedy by mnie nie było 😉 POZDRAWIAM

    Zuza
    Participant
    #42872

    Piotr Klos prosił o zgłoszenie nieobecności (powinien naprawić do końca tygodnia, ale nigdy nie wiadomo).Z powodu awarii internetu mnie samej też nie było do dziś - jeśli są jakieś pilne sprawy - proszę o jakieś info 🙂

    EMH Mark IX
    Participant
    #42993

    Jako, że jestem na urlopie, raczej nie będzie mnie w necie do 24go włącznie.Pozdrawiam skwierczący jak skwarka 😆 Doc

    Zuza
    Participant
    #42994

    Doc, a może wreszcie kiedyś zameldujesz, że NA SERIO będziesz?Bo na razie to Cię nie ma, nawet jak twierdzisz, że już piszesz :huh:

    Zuza
    Participant
    #43233

    Ło, Doc wrócił 😀

    Mazury wzywają 😀

    Wybywam w sobotę rano, lecz pewnie już w piątek wieczorem mnie nie będzie; wracam w niedzielę 30.07 - więc pewnie w poniedziałek poodpisuję.

    Gdyby ktoś chciał NPCować - proszę, niech rozważy czy to na serio nie może poczekać do 31go 😉

    Eric Keitel
    Participant
    #43249

    Wyjeżdżam 28 lipca, co najmniej na siedem dni. Będę w Krakowie, a z Krakowa dość blisko do Zakopanego więc jeszcze nie wiem czy nie przedłużę wypoczynku o mały wypad w góry. W każdym razie, instruktorzy akademii mają mój numer telefonu, więc jeśli coś nagłego się wydarzy to można mnie złapać. W hotelu obiecywali że komputer z dostępem do sieci dostanę, więc na posty chociaż spróbuję odpisać.

    O`mus
    Participant
    #43390

    Chciałem zgłosić swoją nieobecność w przyszłym tygodniu (24-30 lipca) z powodu wyjazdu na Woodstock, oraz serii imprez, poprzedzających to wydarzenie 😀

    Admirał Małecki
    Participant
    #43908

    Zgłaszam nieobecność do piątku 18.06.2006. Wyjeżdżam do rodziny koło Ciechanowa. Za utrudnienia z góry przepraszam.

    O`mus
    Participant
    #43952

    No i nie wyrobiłem 🙁 nie będzie mnie do końca tygodnia, ale za to obiecuje, że w przyszłym napostuje więcej (odrobie wszystkie zaległości) 😀

    Unicorn
    Participant
    #44552

    Niestety zajęcia sportowe przeszkadzają mi w nadrobieniu zaległości i pisaniu..... Staram się jak mogę sklecić posta 😉 ale na razie marnie idzie..... postaram sie napisać coś do środy ;)Pozdr.

    Zuza
    Participant
    #44557

    Prom wakacyjny niby dopiero rusza, ale czas i przygotowania zajmują...Zgłaszam nieobecność do 17.09.Nic pilnego się w misjach nie dzieje i raczej nie będzie sie działo, prosiłabym więc o nieużywanie moich postaci bez wyraźnej potrzeby 😉

    Eric Keitel
    Participant
    #44558

    Przypominam, że każdy gracz który chce żeby jego zgłoszenie nieobecności zostało uwzględnione powinien zgłosić je na stronie gry (http://www.exc.ussexcelsior.net/). Nie wszyscy gracze korzystają z forum... I przyznam szczerze, że szukanie tych usprawiedliwień (tutaj / ooc / gg) jest dość nużące...

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 129 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram