Nieobecności

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 129 total)
  • Author
    Posts
  • fluor
    Keymaster
    #41035

    W zwiazku z nieprzewidziana awaria komputera jestem zmuszony zglosic nieobecnosc do niedzieli. Nie wiem czy po tym czasie uda mi sie go uruchomic, ale powinienem sobie poradzic z gra za pomoca alternatywnych srodkow ;D

    Zuza
    Participant
    #41046

    Niestety święta minęły, zanim zdążyłam pomyśleć o Exc :(W tym tygodniu 2 egzaminy znowu - ale potem wreszcie tydzień wolnego = czas na pisanie...Póki co jeśli byłoby coś pilnego proszę o informację, postaram się odpisać 🙂

    Bonifacius
    Participant
    #41099

    Z przykrością muszę Was zawiadomić, że przygodę z ST w formie gry w PBEMie muszę odłożyć na dłuuuuuuugo. W pracy nie daję rady w domu dzieci i żona nie dają spokoju ;). Pozdrawiam wszystkich i życze owocnych misji.OPS Bonifacius McSeeCSO Jakub van Klaus

    Akeen
    Participant
    #41177

    Bardzo przepraszam za moją nie obecnoś, ale nie mogłem pisac bo w brutalny sposób pozbawiono mnie internetu. Jak by była możliwosc darowania mi karniaków byłbym wdzięczny. Niewiem tez kiedy napisze posta. Pozdro

    fluor
    Keymaster
    #41200

    Takze i w tym tygodniu nie dam rady z postami - ledwie starcza mi czasu na minimalne pilnowanie strony administracyjnej. Przepraszam za utrudnienia.

    Unicorn
    Participant
    #41232

    Siema załogo!Ogłaszam swój rychły powrót do gry ;)Udało się.. w końcu mam tydzień wolny od szkoły, no i będzie trochę lżej, bo koniec roku się zbliża... Jak tylko zdołam przeczytać wszystko, co się stało podczas mej nieobecności napiszę posta... Pozdrawiam!

    Pitmistrz
    Participant
    #41341

    Sorki ale przez najbliższy tydzień nie będę miał czasu pisać.Może pod koniec tygodnia ale nie wiem jak będzie.Ens.Piotr Klos

    Vang
    Participant
    #41394

    Ze względu na natłok zajęć na uczelni muszę zawiesić pisanie na około tydzień.

    EMH Mark IX
    Participant
    #41398

    - Sickbay to the bridge! This is the doctor speaking!I tym optymistyczym akcentem oznajmiam, że zgrałem sobie ostatne posty a jutro po konsultacji z Wilgą i Kapitanem wracam do gry :lol:Glonojad odezwij się w sprawie kopii 🙂

    Pitmistrz
    Participant
    #41659

    Jako że net mi chwilowo działa ( raptem 2 min) proszę o usprawiedliwienie do końca tygodnia.Jeśli net się ustabilizuje postaram się coś dzisiaj napisać ale nie wiem co z tego wyjdzie.

    Vang
    Participant
    #41861

    Z przykrośćią jestem zmuszony zawiesić mój udział w grze na długo. Obecnie sesja zabiera mi zbyt wiele czasu, a na większą część wakacji wyjeżdżam z Polski. Niniejszym proszę o zawieszenie postaci Vanga. Nimeka oddam w dobre ręce, jeśli ktoś jest zainteresowany. Życzę wam wszystkim dobrej zabawy.Podporucznik Robert VangGłówny Oficer Medyczny Sekcji 2

    Eric Keitel
    Participant
    #41862

    Ok. Vanga skreślam z listy 'obecności'. jak tylko wrócisz, daj znać. Dodam go z powrotem.

    Unicorn
    Participant
    #41864

    Sorki, że nie odpisuję na posty :/ nadgoniła mnie niestety nauka i ślęcze raz przy kompie czytając posty, raz przy książkach 😛 Mam nadzieję, że odpowiem dzisiaj wieczorem, ale bardziej prawdopodobne, że jutro (w końcu do szkoły nie idę to i czas się znajdzie ;))Pozdr.

    fluor
    Keymaster
    #42274

    W związku z problemami technicznymi w najbliższym tygodniu mogą nastąpić opóźnienia z wysyłaniem postów przeze mnie. Postaram się, by było to nieodczuwalne dla pozostałych graczy, ale na wszelki wypadek lojalnie ostrzegam 😉

    Corvus
    Participant
    #42318

    Z powodu nawału pracy i egzaminów, zmuszony jestem zgłosić nieobecność do 18 czerwca. Może sie jednak zdarzyć że będę miał chwilę wolnego, to będę odpisywał. Jeśli nie, to zobowiazuje się nadrobić stracony czas po 18-tym...

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 129 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram