Forum Trek.pl Newsy Star Trek Niedługo drugi numer komiksu Star Trek: Countdown - pierwszy numer wyprzedany

Niedługo drugi numer komiksu Star Trek: Countdown - pierwszy numer wyprzedany

Viewing 9 posts - 16 through 24 (of 24 total)
  • Author
    Posts
  • zdarom
    Participant
    #68022

    Wiem. Romulanie teleportowali go w ostatniej chwili i trzymali w zamknięciu ale on się wymkną albo po prostu nowy pretor czy ktoś na wysokich szczeblach władzy oddał go Flocie.

    Eviva
    Participant
    #68025

    Wiem. Romulanie teleportowali go w ostatniej chwili i trzymali w zamknięciu ale on się wymkną albo po prostu nowy pretor czy ktoś na wysokich szczeblach władzy oddał go Flocie.

    Świetny pomysł. Zawsze mówiłam, że to my powinniśmy pisac scenariusze do kolejnych treków - byłyby murowane hity.

    Breen
    Participant
    #68031

    BTW, wiadomo coś o "naszych" egzemplarzach?Bardzo chciałbym dostać Countdown w swoje łapki 🙄

    Eviva
    Participant
    #68032

    BTW, wiadomo coś o "naszych" egzemplarzach?Bardzo chciałbym dostać Countdown w swoje łapki 🙄

    Sheridan prowadzi w tej sprawie korespondencję. A nuż mu się uda, kto wie?

    Xalein
    Participant
    #68046

    A mnie inna rzecz zastanawia - na okladce Picarda i Data/B-4 maja mundury znane z Nemesisa, a w samym komiksie Data ma inny...

    Lo'Rel
    Participant
    #68066

    Dla mnie to masakryczny burak z Datą, a jakiekolwiek próby wytłumaczenia jego nagłego powrotu będą naciągane jak skóra Michaela Jacksona. Tak samo twierdzenie, że odrodził się w B4. To, że nucił piosenkę na końcu filmu może oznaczać (w duchu Star Treka), że, kolokwialnie mówiąc, B4 zmądrzeje, ale nie stanie się Datą. Wtedy cały sens istnienia Daty (jako postaci w TNG) staje się bezsensem. Przecież zawsze chciał być unikatowy i niepowtarzalny, a tu nagle Datę można zasejwować, jak to napisał Fluor.

    fluor
    Keymaster
    #68067

    A mnie inna rzecz zastanawia - na okladce Picarda i Data/B-4 maja mundury znane z Nemesisa, a w samym komiksie Data ma inny...

    Zmiana kroju mundurów to chyba coś, do czego już przywykliśmy. Przypomnę, w DS9 też mamy "przejście". Jak ktoś zauważył, mundur Daty to nawiązanie do kroju pokazanego przez twórców Star Trek Online, co może być nieśmiałą próbą budowania wspólnej linii czasowej Treka przez oba media (komiks i gra).

    Xalein
    Participant
    #68068

    Nie chodzi tutaj o sam fakt zmiany kroju, ponieważ w ST było ich chyba z milion, tylko że na okładce są inne a na tych zaprezentowanych stronach też inne...

    Eviva
    Participant
    #68076

    Dla mnie to masakryczny burak z Datą, a jakiekolwiek próby wytłumaczenia jego nagłego powrotu będą naciągane jak skóra Michaela Jacksona.

    W zasadzie masz rację, ale może istnieć wytłumaczenie z dziedziny mechaniki kwantowej - też głupie, ale łatwiejsze do przyjęcia: oto jest to Data z innej linii czasu, z takiej, w której nie zginął, tylko odpalił bombkę z daleka (na przykład).

Viewing 9 posts - 16 through 24 (of 24 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram