Forum Trek.pl Newsy Star Trek "Nie idźcie na ten film" mówi Abrams obrońcom kanonu

"Nie idźcie na ten film" mówi Abrams obrońcom kanonu

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    Participant

Times Online zamieścił wywiad z JJ Abramsem i gwiazdą jego zespołu. Poniżej fragmenty tego wywiadu.

[more]"Nigdy nie byłem wielkim fanem Star Treka... zawsze czułem tak, jakby ten serial był nie dla mnie" powiedział Abrams "Nigdy nie było mi po drodze z postaciami, które są dla innych takie ważne."

Abrams ma też wiadomość do zatwardziałych zwolenników kanonu: "Mówię wam, nie oglądajcie tego filmu. Nie marnujcie pieniędzy. Wściekajcie się od razu."

"Napisałem list do Williama Shatnera i wyjaśniłem mu, kim jestem, ponieważ słyszałem o spięciu między nim a wytwórnią" wspomina Chris Pine "Napisałem 'Jestem po prostu aktorem, który otrzymał role Jamesa T. Kirka i nie próbuję uzurpować sobie twego statusu czy czegokolwiek.' Odpisał mi 'Bardzo dziękuję ci za list. Życzę wszystkiego najlepszego.' Przyczepiłem to na lodówkę."

'Majel Roddenberry jest obecna w filmie" powiedział Abrams "Nagrałem jej głos dla potrzeb komputera pokładowego, jak dawniej. Jej syn, Rod, był na planie. Tak bardzo troszczyliśmy się o to, by wszystko było zgodne z wizją Roddenberry'ego, że czułem, jakby był tam obecny. Oczywiście był również Leonard Nimoy, odwiedził nas Walter Koenig i Nichelle Nichols i kilku innych, którzy pracowali w tym studio 40 lat temu. Czułem związek z nimi. Nie byliśmy zakłopotani z powodu poczynionych zmian. Raczej byliśmy z tego dumni.

Nie mogę jeszcze o tym rozmawiać, ale postacie są tak świetne, że chętnie zobaczyłbym je w następnej przygodzie. Mamy już kilka pomysłów."

Źródło: Trekweb[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram