Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Mesa New Heroes!

New Heroes!

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • Adahl
  Participant
  #3507

  Uroczyście chciałbym powiadomić wszystkich o premierze zupełnie nowego serwisu, który po wielu miesiącach ciężkiej pracy powstał z popiołów newx-men.pl. New Heroes jest pierwszą w Polsce stroną zajmująca się ogólnie pojętą tematyką superbohaterów na tak szeroką skalę. Od komiksów począwszy, na filmach i serialach kończąc. NH to duży portal, który współtworzyć może prawie każdy. Skupia w sobie zgraną redakcję ludzi profesjonalnie podchodzących do swojego hobby. Więcej informacji znajdziecie już na stronie:

  New Heroes

  Z pozdrowieniami Paweł „Adahl” Matyjewicz – Redaktor Naczelny serwisu NewHeroes.pl

  r_ADM
  Participant
  #54674

  Tresc calkiem, calkiem. Nie zebym byl fanem komiksu, ale jak na przerwe w pracy to strona bardzo fajna :)Co do szaty graficznej, coz. Strona o superbohaterach a grafika taka zwyczajna 😛

  J.L.Picard
  Participant
  #54675

  Stronka całkiem całkiem nawet mi się podoba ale jak na razie marvelcomics jest chyba bardziej rozbudowany.Co prawda wy traktujecie o nieco nowszych seriach któych oni nie mają w takich ilościach i to wam daje pewną przewagę.

  Adahl
  Participant
  #54774

  Strona ruszyła, czym jednak jest serwis bez ludzi, którzy go tworzą. Wychodząc temu naprzeciw oficjalnie rozpoczynamy akcję:

  "I Ty możesz być Nowym Bohaterem!".

  Jeśli czujesz w sobie potencjał pisarski, jesteś osobą zdecydowaną i potrafiącą działać w grupie to być może właśnie ciebie szukamy! Oferujemy pracę w przyjemnej atmosferze z ludźmi o podobnej pasji. Rozwijanie swoich talentów i zainteresowań. Redakcyjne spotkanie odbywające się kilka razy w roku. I wiele innych atrakcji!

  Obecnie poszukujemy:

  Redaktorzy wspomagający:

  Newsman

  Osoby wyszukujące najświeższe informacje dotyczące superbohaterów. Nie ma tu stałego tematu, mogą to być informacje z dziedziny kina, komiksów lub po prostu przeróżne ciekawostki. Osoby takie muszą znać bardzo dobrze język angielski i być biegłe w wyszukiwaniu informacji. Wypadałoby również znać tematykę ogólnego zagadnienia superbohaterów.

  Korektor

  Osoby zajmujące się korektą tekstów nadsyłanych przez redaktorów. To na ich barkach spoczywa poprawianie przeróżnych błędów i dbanie o jakość nadsyłanych materiałów. Wymagana jest oczywiście dobra znajomość języka polskiego (ortografia i gramatyka), oraz znajomość tematu.

  Moderator Forum

  Osoby zajmujące się moderowaniem forum ? czyli w skrócie dbające o porządek. Mile widziane jest doświadczenie w moderowaniu. Poza tym od takiej osoby wymaga się neutralności przy wszelkich sporach, jak również branie czynnego udziału w życiu forum.

  Redaktorzy działu komiks (marvel):

  Biosman

  Osoby piszące, jak sama nazwa wskazuje - biosy postaci. Wymagana jest przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego, warsztat pisarski na poziomie pozwalającym opracowywać opisy postaci, oraz znajomość bohaterów ze świata Marvel'a.

  Streszczenia i recenzje

  Osoby zajmujące się poszczególnymi seriami komiksów (w tym również crossoverami). Wymagany doza talentu pisarskiego, oraz znajomość tematyki i nowych komiksów wydawanych przez Marvel Comics.

  Redaktorzy działu komiks (DC):

  Biosman

  Osoby piszące, jak sama nazwa wskazuje - biosy postaci. Wymagana jest przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego, warsztat pisarski na poziomie pozwalającym opracowywać opisy postaci, oraz znajomość bohaterów ze świata DC.

  Streszczenia i recenzje

  Osoby zajmujące się poszczególnymi seriami komiksów (w tym również crossoverami). Wymagana jest doza talentu pisarskiego, oraz znajomość tematyki i nowych komiksów wydawanych przez DC Comics.

  Redaktorzy działu Kino/ Tv:

  Seriale animowane

  Osoby dobrze znające wszelkie nowe serie animowane, nawiązujące oczywiście do zagadnienia superheroes. Redaktorzy ci piszą streszczenia, oraz recenzje (już niebawem) poszczególnych epizodów. Z oczywistych więc względów i tu wymagana jest doza talentu pisarskiego. Język angielski również może się przydać.

  Wszystkich zainteresowanych prosimy o przysłanie próbki swojej twórczości na nasz adres redakcyjny. Jednocześnie informujemy iż możliwe jest również zamieszczanie tekstów na naszej stronie nie będąc w stałej redakcji. W tym wypadku prosimy jedynie o nadesłanie tekstu oraz swoich danych (imię "ksywka" nazwisko). Ilość miejsc w redakcji jest ograniczona. Nie pozostaje nam nic innego jak zachęcić wszystkie osoby do wzięcia udziału w rekrutacji. Kto wie może to właśnie Ty zostaniesz "Nowym Bohaterem"?!

  Pozdrawia redakcja NewHeroes.pl

  Ps. Co do wypowiedzi, za które serdecznie dziękuję to... marvelcomics ma na dzień dzisiejszy więcej materiałów - fakt. NH nie jest jednak stroną czysto fanowską, plany dotyczące strony są bardzo poważne. A tylko najmniejszym z nich jest stanie się najpotężniejszym portalem o superbohaterach. 🙂 Poza tym nie czarujmy się, avalon istnieje 5lat i jak na tak długi okres czasu to materiału mogłoby być znacznie więcej...

  Adahl
  Participant
  #54829

  Jak doskonale wiecie nasz serwis ma swoją własną maskotkę. Niestety jak to często bywa jako rodzice mamy nie mały problem z nadaniem imienia naszej pociesze. Prosimy więc o pomoc właśnie Was, drodzy czytelnicy!

  Wspólnie z firmą Aliens Group ogłaszamy konkurs! W którym główną nagrodą jest figurka Spawna!

  Szczegóły konkursu znajdziecie Tutaj!

  Serdecznie zapraszamy!

  J.L.Picard
  Participant
  #54842

  Hmm nigdy nie byłem fanem Spawna (chociaż fakt figurka całekiem-całkiem, pewnie mojemu bratu by się spodobała) ale mam prośbę - podajcie jakieś szczegóły dot. maskotki lub z czym takie imię powinno się kojarzyć aby uczestnicy konkursu mogli wiedzieć od czego zacząć to wymyślać .

  Adahl
  Participant
  #54844

  Maskotka oczywiście znajduje się w logo strony... można ją również zobaczyć w stopce i Versusie, a także na forum.Imię to twój własny wybór, może bazować po prostu na twoim skojarzeniu etc. Nie możemy dawać ci w tym miejscu podpowiedzi. W zasadzie wszelkie inne szczegóły dotyczące konkursu są podane na stronie. Ze swojej strony dodam iż figurka jest warta wzięcia udziału w konkursie. 🙂

  Adahl
  Participant
  #58245

  Nie chciałem tworzyć oddzielnego tematu tak więc posłużę się tym. Wspólnie z firmą ISA chcielibyśmy serdecznie zaprosić was do udziału w konkursie, w którym wygrać możecie wiele nagród związanych z grą HeroClix. Wszystkie szczegóły jak zwykle znajdziecie TUTAJ

  Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram