Forum Fantastyka Gry Neverwinter

Neverwinter

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
  • Author
    Posts
  • Silver Phoenix
    Participant
    #7364

    Dziś nowa gra spod ręki Cryptic - Neverwinter - weszła w status otwartej bety.Pokrótce: MMO z grafiką IMO lepszą nieco od STO, dziejące się w realiach Forgotten Realms. Zasady wg 4 edycji DnD.Czego nie ma? Na pewno rangera, czyli łowcy (zgrzyt, kurde, zębów). Może jeszcze będzie. Oby.Jak się gra? Jak w STO, tylko okrętów nie ma 😉 Największe jak dotąd zaskoczenie? Zintegrowanie chatu Neverwinter i STO. Czyli - będąc w Neverwinter mogę spokojnie rozmawiać ze znajomymi na STOnline.pl.Reszta nadal do obejrzenia i przyswojenia. Ogólnie - póki co - jestem pozytywnie nastrojony.Ah, racja - oficjalna strona: http://www.playneverwinter.com

    Melnikor
    Participant
    #111901

    Skąd to zaskoczenie chatem? Toż o tym wiadome było od dawna że wszystkie gry Cryptica mają wspólny chat. Nieraz przecież z Wami pisałem siedząc w Chempions Online.

    Silver Phoenix
    Participant
    #111903

    A stąd, ze Champions Online nigdy nie tykałem, a i Ty się nie chwaliłeś, skąd piszesz :PTak czy inaczej uważam to za duży plus.

    Melnikor
    Participant
    #111905

    Dobra zasysam Bete i zobaczymy co my tam mamy. Przeraża mnie po prawdzie fakt zapowiedzianego spolszczenia, a co za tym idzie napływ "gimnazjum" i innego wątpliwego towarzystwa. Chociaż ten plus że czat Polska jest znów moderowany.

    Melnikor
    Participant
    #111920

    Widzę że zainteresowanie betą jest całkiem spore. Od 15 minut stoję w kolejce do serwera, a przede mną jakieś 1500 ludzi.

    Silver Phoenix
    Participant
    #111921

    Tak zwykle bywa przy nowych tytułach 🙂 Za kilka dni kolejki pewnie miną. Wczoraj serwer borykał się z nielichymi lagami - oby dziś było lepiej.

    Melnikor
    Participant
    #111952

    Tak sobie myślę, jako że są 3 serwery może ustalmy na którym byśmy wspólnie mogli grać i być może tworzyli społeczność.

    LIBERTO
    Participant
    #111980

    pobrałem, zainstalowałem i spachowałem, od wczoraj jakoś to poszło. dziś pograłem ze dwie godzinki i spodobało mi się 😉 chetnie 'pokłestuje" z innymi żywymi graczami

    Silver Phoenix
    Participant
    #111987

    Jak na razie siedzę na beholderze :)Pewnie po becie i tak będzie wipe postaci, ale można razem popróbować, czemuż nie...:)

    I. Thorne
    Participant
    #112045

    Faerun tak samo jak ST ma niesamoiwty potencjał.Tylko ja widzę to czarno. Dadza tylko kawałek, miasto i obszary obok i pod, ale koszmary wywołuje u mnie 50-poziomowy mag robiący sobie reputację u drowów/złodziei/gildii ochroniarzy/tajnej organizacji magów pragnących zniszzcyć świat i reszte multiwersum 😀

    Match
    Participant
    #112048

    A propos Faerunu. Odświeżony Baldur's Gate już wyszedł? Na czym polega odświeżenie?

    Silver Phoenix
    Participant
    #112056

    Wyszedł, wyszedł. Nazywa się toto Baldur's Gate Enhanced Edition.

    http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=18184

    Nie posiadam, ale czytając recki... Grubo bym się zastanawiał. IMO lepiej zainwestować w BG i BG 2 z dodatkami plus mody. Taniej wyjdzie, a chyba nawet lepiej... Ze dwa lata wstecz w Złotej Edycji Extra Klasyki można było dostać Sagę Baldur's Gate łącznie z modem konwertującym BG na zasady BG II. I przy tym bym pozostał 🙂

    Thorne

    Wiesz, Neverwinter idzie wg zasad 4 edycji - tymczasem Wizards of the Coast ślęczą już nad nową 🙂

    Najwyraźniej czwórka nie sprzedała im się jak zamierzali (ciekawe czemu... - ironia mode) i teraz będą próbowali wyprostować pewne sprawy 😀

    Zaś co do obszaru gry - to jest tego całkiem sporo. Następnym razem postaram się zrobić screen mapy.

    Melnikor
    Participant
    #112066

    Dobra, przeniosłem się na Beholdera. I z tego co widzę na czacie to nawet sporo polaków tu jest i szuka gildii, jedną polską już nawet widziałem.

    Slawek
    Moderator
    Beret
    Participant
    #112393

    Hmmm no to i ja się może pokuszę na odwiedzenie open bety. Kiedyś się grało w te giery. Zajrze z ciekawości jak to się prezentuję bo wątpie bym znalazł czas i na to mmo. Zawsze lubiłem postać maga a mogło by być ciekawie skoro kolega wyżej już się boi takiego na lvl50 ;););)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram