Forum Fandom Kluby i grupy Nawikon 2013

Nawikon 2013

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Thanatos
  Participant
  #7518

  Dołączona grafika

  „Nawikon2013″ to już 6. edycja konwentu fantastyki w stolicy Podkarpacia organizowanego przez Stowarzyszenie Rzeszowski Klub Fantastyki „Nawigator”.

  Impreza odbędzie się w dniach 18-20 października b.r. w Szkole Podstawowej nr 16 w Rzeszowie.

  Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Fantastyczna Historia” – tematyka historyczna towarzyszyć nam będzie przez wszystkie trzy dni konwentu. Przedstawimy nieznane bądź zapomniane wydarzenia z przeszłości, życie postaci historycznych, a także omówimy na gruncie historii rozwój społeczeństw, nauk i kultur. Znajdzie się także miejsce dla dyskusji o przyszłości świata - a więc oczywiście futurystyce i science-fiction. Wszystko w jak najbardziej przystępnej formie, tak dalece odbiegającej od tej znanej z suchych faktów nauczania w szkołach.

  Nie zabraknie oczywiście konkursów, turniejów, sesji, karcianek, planszówek, LARP-ów, Jeepform-ów (po raz pierwszy na Podkarpaciu), spotkań a autorami, paneli dyskusyjnych i innych atrakcji bez których żaden konwent fantastyki obejść się nie może.

  Więcej informacji na naszej stronie internetowej:

  http://www.nawikon.pl/

  Zapraszamy również na nasz fanpage na facebook:

  https://www.facebook.com/Nawikon2013?fref=ts

  Do zobaczenia w październiku w Rzeszowie! (tutaj we wszystkich notkach padało hasło nawiązujące w pewien sposób do Gwiezdnych Wojen, niemniej specjalnie dla trek.pl zmieniamy owe na następujące:) Beam us up to Rzeszów, Scotty!

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram